logo TZB-info

estav.tv nový videoportál

Reklama
Odvodňovací systémy
Archiv článků od 28.11.2012 do 13.10.2014

zadejte vlastní článek

zpět na aktuální články

13.10.2014
ACO stavební prvky spol. s r.o.

Technologii napojení podlahy UCRETE a nerezových žlabů ACO můžu za sebe doporučit všem vinařům, kteří svá vinařství nestaví pouze pro sebe, ale, podobně jako můj pradědeček, pro několik dalších generací,“ říká Jan Stávek, majitel a enolog VÍNO J. STÁVEK.

2.10.2014
Lindab střešní krytiny

Lindab, přední světový výrobce a prodejce střešních a okapových systémů z prvotřídní švédské oceli, inovuje svůj barevný sortiment střešních krytin. Týká se šesti barev v matném provedení, které budou díky změně výraznější. Spolu s inovací barev přichází Lindab s akcí na plechové střešní krytiny Ideal, Mega, Topline a SRP Click.

5.9.2014
Wavin Czechia s.r.o.

Společnost Wavin Ekoplastik, největší tuzemský výrobce a dodavatel plastových potrubních systémů, navrhla a dodala podtlakový systém odvodnění střechy pro budovu nového testovacího centra motorů Škoda Auto. V rámci systému bylo v objektu naistalováno na 1 000 metrů potrubí, střecha byla osazena 48 kusy elektricky vyhřívaných vtoků.

16.7.2014
Wavin Czechia s.r.o.

Víte, že si společnost WAVIN Ekoplastik vydobyla čelní příčky světového trhu nebo že v některých zeměpisných šířkách představuje značka Ekoplastik synonymum pro samotný produkt? Podobně jako si u nás objednáváme „matonku“, chceme-li minerálku.

21.5.2014
Aliaxis Česká republika s.r.o.

Plastové okapy mají oproti klasickým pozinkovaným plechovým nebo měděným okapům mnoho výhod. Stavebníci si mohou vybírat ze široké škály barev, které se v průběhu času nemění, mají velmi elegantní vzhled a jejich životnost je prakticky neomezená. Kromě toho plastové okapy nejsou předmětem zájmu zlodějů kovů.

13.5.2014
HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.

Společnost HELUZ připravila na jarní sezónu speciální šekovou knížku, s níž ušetříte například za okapy, omítku, okna, vzduchotechniku, dveře a vrata, koupelnový sortiment, kuchyně a další výrobky a služby potřebné při stavbě rodinného domu. Šekovou knížku dostane každý, kdo si v letošním roce koupí stavební materiál HELUZ na stavbu rodinného domu.

Okapy Lindab
2.5.2014
Lindab střešní krytiny

Obecně platí, že nejvýznamnějšími kritérii je bezúdržbovost, dlouhá životnost, záruka, ekologická nezávadnost i systémové řešení tvořící funkční a vzhledově dokonalý celek. Od 1.3.2014 lze například okapový systém Lindab Rainline pořídit za cenu až o 35 % nižší než dříve.

29.4.2014
SATJAM s.r.o.

Česká povaha je k novým výrobkům poněkud skeptická a novinkám na trhu většinou nedůvěřujeme. Jistě máme mnoho důvodů, protože některé novinky opravdu nedosahují potřebných kvalit a raději volíme osvědčený produkt. Pokud ale novinky prokáží svou vysokou kvalitu a odolnost, není důvod k ostychu.

25.4.2014
MEA Water Management s.r.o.

Ucelený systém odvodňovacích žlabů MEARIN je vyrobený z inovativního vysoko pevnostního MEA SMC kompozitu. SMC znamená sklolaminátem vyztužený plast a používá se v mnoha různých oblastech s vysokými nároky.

8.11.2013
Střechy Praha s.r.o.

Vystavovatelé a návštěvníci mají ve dnech 23.–25. 1. 2014 opět jedinečnou možnost potkat se jednou za rok na největší události v branži. Na výstavišti v Praze Letňanech proběhne 16. veletrh Střechy Praha, společně s 10. veletrhem úspor energií Solar Praha a 2. veletrhem pro řemeslo a vybavení řemeslníků Řemeslo Praha.

24.6.2013
LIAPOR Lias Vintířov - LSM, k.s.

Ať už plochá nebo šikmá střecha, extenzivní nebo intenzivní porost, Liadrain z drceného keramzitu je nejlepší volbou pro rychlé, jednoduché a trvalé ozelenění střech. Lehký substrát pórovité a stabilní struktury zabezpečuje zdravý růst rostlin a zároveň tvoří vegetační, hydroakumulační a drenážní vrstvu.

20 let ACO - dar v podobě hlavy od známého českého umělce a sochaře Davida Černého
20.6.2013
ACO stavební prvky spol. s r.o.

Se zákazníky, jakými jsou potravinářské závody po celém světě a kuchyně v hotelích velkých mezinárodních řetězců, jsme udělali slibný krok na této cestě. ACO Přibyslav má už nyní vedoucí postavení, pokud jej porovnáte s jeho přímými konkurenty. Produkty společnosti ACO ale nenacházejí uplatnění pouze v průmyslových provozech.

28.4.2013
Prefa Aluminiumprodukte s.r.o.

V pořadí již 9. ročník vyhlášení cen PREFA Bull of the year 2012 společnosti PREFA Aluminiumprodukte s.r.o. proběhl tentokrát v romantickém prostředí nízkotatranského horského hotelu Junior ve slovenské Jasné. Mezi hlavní uvedené novinky patří představení Spáry.200 pro fasádní prvek Siding, rohový Siding a také uceleného nadstřešního i integrovaného solárního systému PREFA Fotovoltaik PS.13.

8.4.2013
Lindab střešní krytiny

Lindab Click je unikátní krytina, velmi podobná tradiční falcované střešní krytině, vyznačuje se ale výrazně jednodušší montáží. Díky svým vlastnostem a vzhledu je vhodná pro všechny druhy klasicky i moderně architektonicky pojatých staveb, pro rodinné domy i komerční objekty. Krytina Click je založena na moderním způsobu spojování plechu na zacvakávací drážku.

6.4.2013
Wavin Czechia s.r.o.

Společnost Wavin Osma, přední specialista na oblast plastových trubních systémů, se podílí na dodávce technických rozvodů v projektu výstavby nákupního centra Galerie Šantovka v Olomouci. Realizaci projektu podpoří svými systémy pro rozvody teplé a studené vody, vnitřními odpadními systémy a podtlakovým systémem pro odvodnění střechy.

28.2.2013
Lindab střešní krytiny

Roky s konstantním růstem pominuly. Důsledkem je tlak na cenu, který se odráží různými způsoby. Častým řešením, které se nabízí a bohužel stává se běžným, je úspora nákladů při pořizování materiálu. Na trhu jsou naštěstí realizační firmy, prodejci a výrobci stavebních materiálů, kteří se snaží kvalitu udržet a zvyšovat. Případné úspory hledají jinde.

19.12.2012
Aliaxis Česká republika s.r.o.

Plastové okapy MARLEY jsou vyrobené z vysoce kvalitního bezkadmiového PVC a jsou odolné UV záření i povětrnostním vlivům. Barva okapu proto zůstává stálá po celou dobu jejich životnosti, a to i na straně přímého dopadu slunce. Vlivem deště nerezavějí a není tedy třeba je každý druhý rok natírat.


zpět na aktuální články
 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2023, všechna práva vyhrazena.