logo TZB-info

estav.tvnový videoportál

Nicoll Česká republika spouští nové webové stránky

Společnost Nicoll Česká republika s.r.o., která až do letošního roku na trhu působila pod jménem GLYNWED spouští nové webové stránky, a to hned dvoje.

V souvislosti se změnou jména i korporátní identity a ve snaze přinášet informace našim zákazníkům přehledně a také s využitím moderních nástrojů jsme v červenci spustili nové webové stránky. Jedná se o webové stránky www.nicoll.cz a také www.aliaxis-ui.cz. Na stránkách www.nicoll.cz najdete všechny potřebné informace o firmě a o výrobcích v oblasti vnitřních instalací a sanity a také hospodaření s dešťovou vodou a venkovního odvodnění. Dále se dozvíte a o našich službách, technické podpoře a můžete si prohlédnout zajímavá montážní videa a také referenční stavby. V patičce stránek se také můžete přihlásit k odběru našeho zpravodaje a dalších informací z naší společnosti.

Na stránkách www.aliaxis-ui.cz najdete všechny informace věnované sortimentu elektrotvarovek FRIALEN a FRIAFIT, tvarovek na tupo, svářečkám a montážnímu příslušenství. Kromě toho zde jsou informace o průmyslových potrubních systémech a nabídce čerpadel a armatur. Také na těchto stránkách najdete informace týkající se služeb a technické podpory včetně informací o půjčovně montážního příslušenství a servisu.

Nové webové stránky byly vytvořeny s maximální snahou přehledně informovat o našem sortimentu výrobků a také poskytnout kvalitní technickou podporu v podobě CAD detailů, kalkulátorů, technických podkladů a videí. Jsou také prezentací našich referenčních projektů.

Podívejte se na nové webové stránky. Pro další zlepšování uvítáme i Vaši zpětnou vazbu.
Nicoll Česká republika
logo Nicoll Česká republika

Od 1.3. 2022 původní společnost Nicoll Česká republika vystupuje na trhu pod názvem Aliaxis Česká republika s.r.o. a je dále vaším spolehlivým dodavatelem materiálů. Dodáváme řešení pro hospodaření s dešťovou vodou, odvodnění staveb, vnitřní instalace, ...

 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2022, všechna práva vyhrazena.