logo TZB-info

estav.tvnový videoportál

Reklama
Koupelny a WC
Archiv článků od 7.11.2021 do 26.2.2022

zadejte vlastní článek

zpět na aktuální články

Klozet Pure
26.2.2022
LAUFEN CZ s.r.o.

V českých domácnostech se jen při osobní hygieně a splachování použije téměř 70 % z celkové denní spotřeby, která činí kolem 130 l na osobu. Česká značka Jika se proto dlouhodobě snaží přicházet s novými technologiemi, které jsou zaměřeny na udržitelnost a ohleduplnost k životnímu prostředí.

1.2.2022
INSTALATÉR PRAHA, Rastislav Žák

Ne každý umí domácí opravy vody či topení. Instalatérské práce potřebují často odbornou ruku, protože jde nezřídka o majetek nejen jedné rodiny, ale třeba celého SVJ nebo družstva bytového domu.

24.1.2022
LAUFEN CZ s.r.o.

Koupelna patří k místnostem, které se rekonstruují nejčastěji, ať už kvůli funkčnosti nebo designu. Česká značka koupelnového vybavení Jika přináší několik tipů na malé i velké změny, díky kterým dostane vaše koupelna nový vzhled.

5.1.2022
Grohe ČR s.r.o.

Jsme tu, abychom vás plně podpořili! Společnost GROHE ví, jak velkému množství úkolů a starostí musí instalatéři denně čelit. Protože velmi dobře známe rozmanitost každodenních pracovních výzev v oboru, neustále přehodnocujeme naše procesy se zaměřením na to, jak vám jako montážním firmám můžeme pomoci. S novým programem pro certifikované instalatéry vytvořila společnost GROHE dokonale vyhovující řešení pro váš pracovní život.

23.12.2021
SANITINO s.r.o.

Elegantním technickým řešením instalace vanové baterie je její umístění pod omítku. Hlavní výhodou je úspora místa, ale také podpora vizuální čistoty prostoru. Jaká specifika vanová baterie pod omítku má?

Sprchový kout CADURA GOLD LINE – křídlové sprchové dveře s pevným dílem a boční stěnou, sklo Shade pro zajištění intimity ve sprše. Sprchová vanička LIVADA.
21.12.2021
SanSwiss s.r.o.

Zlatá je barvou luxusu, elegance a exkluzivity. I proto se s jejími odlesky neustále setkáváme v interiérech domů. Zlato vnáší do interiéru příjemné teplo, osobitý styl a exkluzivitu. Zlatá barva má pozitivní účinek na naši psychiku, evokuje totiž odstíny slunečního spektra. A kdo by nechtěl relaxovat tak trochu „slunečně“ ve své koupelně! Chcete-li rozzářit prostor koupelny, určitě vsaďte na zlatý sprchový kout!

15.12.2021
Ing. Jan Moštěk, VUT FAST Brno

Přinášíme poznatky z výzkumu doby trvání špičkového průtoku vody v bytovém domě při všech dnech měření. V první části příspěvku je popsáno měření průtoků v bytovém domě. V druhé části příspěvku je provedeno vyhodnocení naměřených dat v jednotlivých dnech v bytovém domě. V třetí části článku bude provedena diskuse vyhodnocených výsledků a v závěru příspěvku je provedeno shrnutí autorem.

13.12.2021
LAUFEN CZ s.r.o.

Péče o tělo a dokonalá hygiena jsou aktivity, u kterých děláme kompromisy jen neradi. Stále vyšší nároky proto klademe také na vybavení koupelen a toalet. Jedním ze způsobů, jak z nich vytvořit ještě pokročilejší místnosti, jsou tzv. smart toilets. Ač vypadají na první pohled jako běžné toalety, uvnitř ukrývají revoluční technologie s rozmanitou nabídkou funkcí. Kromě vysokého standardu hygieny poskytují také maximální pohodlí a vyžadují jen minimální údržbu.

12.12.2021
redakce

Na vodu připadá v ekologickém hodnocení budovy 6 % v BREEAMU, u LEEDU je to dokonce 10 %. To je poměrně velký díl, kde stojí za to promyslet možnosti úspor v rámci hodnocení ekologické budovy.

AXOR MyEdition_Glass Concept. Umyvadlová baterie s destičkou z českého křišťálu. Copyright: Filip Šlapal/Hansgrohe CS Brno
7.12.2021
Hansgrohe CS s.r.o.

AXOR MyEdition dává každému do ruky nástroje pro vytvoření vlastní ideální baterie. Mimořádný výběr barev, materiálů a vzorů tvoří základ pro jedinečný, personalizovaný výsledek. Umyvadlové baterie s vrchními destičkami z českého skla nabízí rozšíření kolekce a novou platformu pro hru s interiérovým osvětlením.

Copyright: AXOR/Hansgrohe SE
30.11.2021
Hansgrohe CS s.r.o.

Kolekce AXOR One zahrnující elegantní archetypy pro umyvadlo, vanu a sprchu se vyznačuje jednotným designovým jazykem se štíhlými siluetami, rovnými plochami, měkkými hranami a vyváženými proporcemi. Pro ikonické baterie je charakteristické lehké zúžení směrem k ohnutým výtokům – subtilní detail, který podtrhuje mimořádnou kvalitu designu a výroby. Showerpipe AXOR One je perfektní kombinací All-in-One – horní sprcha, ruční sprcha, sprchová tyč a připojení na stěnu.

Plochý, štíhlý design radiátoru Zehnder Fina Lean Bar se zaoblenými stranami působí lehkým dojmem. Velká plocha radiátoru zajištuje příjemné sálavé teplo a rychlý ohřev. Chromované držáky na ručníky podtrhují elegantní vzhled a umožnují mít osušky stále příjemně suché a teplé. U elektrického radiátoru je topná tyč RACY-S vestavěná v radiátoru. © Zehnder Group
16.11.2021
Zehnder Group Czech Republic s.r.o.

Elektrické designové radiátory Zehnder pro koupelny zajišťují větší komfort pro uživatele. Přináší s sebou sníženou spotřebu energie, švýcarskou kvalitu i elegantní vzhled. Ten není nijak narušen ani u radiátorů pro elektrické nebo kombinované vytápění, neboť elektrické topné těleso je zcela skryté v radiátoru nebo opticky sladěné s jeho tvarem.

15.11.2021
Hansgrohe CS s.r.o.

Mnoho lidí si v posledním roce uvědomilo, jak je důležité si doma vytvořit prostředí, ve kterém se budou vždy cítit dobře. Místo, které je promyšlené, příjemné na pohled a vybavené kvalitními výrobky, přinášejícími chvíle plné pohody. Prostor, do kterého se člověk uchyluje ne z nutnosti, ale protože sám chce. Spokojenost všech lidí, kteří s výrobky Hansgrohe pracují nebo je používají, je pro značku prioritou již více než sto let. Právě důraz na spokojenost je to, co společnost Hansgrohe odlišuje od ostatních výrobců.

Koupelna Geberit Selnova nabízí řešení pro koupelny všech velikostí
12.11.2021
Geberit spol. s r.o.

Koupelnová série Geberit Selnova se vyznačuje skvělým poměrem ceny a výkonu s vysokou kvalitou, která je se značkou Geberit neodmyslitelně spjatá. Její široký sortiment, oblé i hranaté tvary, modulární nábytek, prostorově úsporné verze do malých koupelen a speciální bezbariérový sortiment nabízí řešení pro každou situaci.

7.11.2021
LAUFEN CZ s.r.o.

Zařizování umýváren a toalet v mateřských školách má svá pravidla. Důležité je zvolené vybavení, jeho rozměry a umístění, hygieničnost a samozřejmě bezpečnost. Společnost Laufen CZ, která ve svém portfoliu nabízí i speciální série produktů určených pro mateřské školy, proto přináší několik důležitých informací, jak by měly být koupelnové prostory ve školkách navrženy a co by měly za každé situace splňovat.


zpět na aktuální články
 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2022, všechna práva vyhrazena.