logo TZB-info

estav.tv nový videoportál

Reklama
Stínicí systémy
Archiv článků od 30.5.2021 do 8.2.2023

Archiv recenzovaných článků

zpět na aktuální články

Centrum odborné přípravy a gymnázium v Praze, autor Jiří Tencar
8.2.2023
redakce

Revitalizací školní budovy ze 70. let 20. století v Českobrodské ulici v Praze vznikl unikátní projekt vybavený fotovoltaickou elektrárnou a bateriovým úložištěm. O vytápění se starají tepelná čerpadla, dešťová voda ze zelených střech a zpevněných ploch se využívá pro zálivku zeleně. Přečištěná voda ze sprch a umyvadel slouží ke splachování. Kvalitní architektura společně s inteligentním systémem větrání, osvětlení a stínění se stará o kvalitní vnitřní prostředí. Autor projektu Jiří Tencar představil realizaci školy na konferenci Energetická náročnost budov 2022.

22.9.2022
Maron CZ s.r.o.

Pořiďte si pro svá okna to nejlepší. Švýcarská patentovaná technologie venkovních žaluzií PROTAL v sobě kombinuje skvělé vlastnosti hliníkových rolet a žaluzií. Jednoduchý design už jen podtrhuje tento skvělý produkt.

16.9.2022
Svaz podnikatelů ve stínicí technice - SPST

Konference Stínicí technika v architektuře se koná v rámci veletrhu FOR ARCH 22. září 2022 na Výstavišti PVA EXPO Praha – Letňany, poradenské centru pro okna a stínicí techniku najdete v hale 3, stánek 3C01.

Screenové rolety a střešní systém v Nových Hradech
6.9.2022
Maron CZ s.r.o.

Firma Maron se věnuje stínění již 30 let. Za tu dobu jsme nasbírali cenné zkušenosti z této oblasti, sledujeme nové trendy a zdokonalujeme svoje služby. Screenové rolety doporučujeme jako efektivní a moderní způsob ochrany vnitřního prostředí před jeho přehříváním.

26.6.2022
VEKA AG

Domácnost zalitá sluncem je přirozeným přáním každého z nás, ale tato radost má i své stinné stránky. Přímé letní slunce velmi často způsobuje nadměrné vyhřívání místnosti a při práci na home office i nepříjemně oslňuje. Jak se vysokým letním teplotám a invazivním slunečním paprskům doma účinně bránit? Řešení nabízí vhodná protisluneční ochrana oken, ať již interiérová nebo vnější!

Akce na Den stínicí techniky - 16. květen 2022, zdroj foto SPST
16.5.2022
Svaz podnikatelů ve stínicí technice - SPST

Jako každoročně, i letos se připravuje Svaz podnikatelů ve stínicí technice na svátek svého oboru - žaluzií, rolet, markýz, plisé, baldachýnů, japonských stěn, screenů, slunolamů a pergol.

Topná soustava v nemocnici – OPEN SOLUTION s.r.o., Česko
24.3.2022
Loxone s.r.o.

Jaké jsou vaše zkušenosti s vizualizací TZB systémů? Drahá a zdlouhavá práce programátorů? Zrovna skvěle to nevypadá, není to příliš spolehlivé a ve finále nejste zrovna nadšeni. Nevíme, jestli i vy máte takovou zkušenost, ale pojďme se teď podívat, jak dostojíme tomu křiklavému titulku.

5.2.2022
HELUZ cihlářský průmysl a.s.

Šest let trvalo, než našla mladá rodina pozemek podle svých představ. Spolupráce s architektkou a volba cihelného systému HELUZ zajistily, že si na něm postavili domov, který by neměnili.

4.2.2022
ISOTRA a.s.

Společnost ISOTRA letos slaví významné jubileum, 30 let na trhu stínicí techniky. Co bylo prvním impulsem pro založení firmy, jak těžká byla cesta k úspěchu a dokázali si vůbec představit, že firma vyroste do dnešních rozměrů? Odpovídají zakladatelé a majitelé společnosti Bohumír Blachut a Erich Stavař.

2.12.2021
MINIROL - specialisté na rolovací systémy

Řešíte zateplení vašeho domu? Pak byste neměli zapomenout ani na okna, protože právě okenními otvory uniká velké množství tepla. Jak úniku tepla skrze okna zabránit? Řešení nemusí být vůbec složité, víme, jak na to!

25.9.2021
Česká agentura na podporu obchodu / CzechTrade

Dvanáct českých firem prezentuje své produkty v rámci společné expozice na mezinárodním designovém festivalu S/ALON BUDAPEST, který se koná 24.–26. září v Budapest Sportaréně. Jedná se o první akci pod záštitou Design Centra CzechTrade, jehož posláním je propagovat český průmyslový design v zahraničí a poskytovat tuzemským firmám zvýhodněné služby designérů z Adresáře designérů CzechTrade. Hlavním cílem účasti na veletrhu je podpora inovací, konkurenceschopnosti a exportu českých firem. Za návrhem expozice stojí designérka Iva Bastlová.

9.8.2021
ŽALUZIE NEVA s.r.o.

Montáž venkovních žaluzií je složitější než instalace vnitřních žaluzií. Výrobci venkovních žaluziích proto doporučují, abyste montáž svěřili odborné firmě a neřešili ji svépomocí, díky čemuž i můžete ztratit záruku. Pro lepší představu, co vás po objednání žaluzií čeká, vám popíšeme, jak montáž probíhá.

30.5.2021
LUXURY CZ s.r.o.

Teplé léto už snad brzy zaklepe na dveře a začneme si plnými doušky užívat slunečních paprsků. Teď se na to většina z nás těší, ale až si budeme doma otírat orosené čelo a dýchat jak po uběhnutí maratonu – bude to pořád podle našich představ? Připravme se proto na léto už teď. Jak na to si přečtěte dále.


zpět na aktuální články
 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2024, všechna práva vyhrazena.