logo TZB-info

estav.tv nový videoportál

Reklama

Petra Gütterová

Archiv článků autora:V Aquapalace Hotel Prague se uskutečnil již DESÁTÝ BĚH vzdělávacího odborného semináře Správa a provoz nemovitostí, facility management v praxi TZB-info
25.6.2020
Petra Gütterová, redakce

Přednáška Ochrana měkkých cílů z pohledu facility managementu byla aktualizována s ohledem na koronavirus a na to, jak se připravit na případnou další vlnu. Novinkou kurzu bylo téma Nastavení procesů a indikátorů měření kvality služeb (KPI) včetně jejich vyhodnocení.

Konference Facility management 2019
10.10.2019
Petra Gütterová, redakce

Do popředí zájmu facility manažera se dostává člověk, životní prostředí a nové inovativní technologie. Úlohou facility manažera je mezi nimi dosáhnout rovnováhy, aby základní činnosti organizace mohly být vykonávané dlouhodobě efektivně a přinášet celospolečenský profit.

3.11.2018
Petra Gütterová, redakce

V termínu 8. – 10. 10. 2018 s následně pak 15. – 16. 10. 2018 se v Aquapalace Hotel Prague, uskutečnil již OSMÝ BĚH vzdělávacího odborného semináře Správa a provoz nemovitostí, facility management v praxi. Odborným garantem vzdělávání byla opět Česká pobočka mezinárodní asociace facility manažerů IFMA CZ. Pořadatelem semináře je odborný portál TZB-info.

14.10.2018
Petra Gütterová, redakce

Kritéria veřejných zakázek, BIM pro stávající budovy, Wellbeing trend – i o tom byla letošní konference. Má wellbeing trend vzhledem ke svému ekonomickému vlivu dokonce větší potenciál než environmentální udržitelnost?

7.5.2018
Petra Gütterová, redakce

Druhým nosným tématem pak bylo IoT a možnosti jeho využití ve Facility managementu. Konkrétním předmětem přednášek pak bylo IoT (Internet of Things) a CAFM systémy. Bonusem bylo téma Teambuilding – nástroj na zlepšení kvality poskytovaných služeb.

5.5.2018
Petra Gütterová, redakce

Co se týká využití dronů ve Facility managementu, měli účastníci možnost vyslechnout si hned dvě přednášky. Asi beze sporu největší výhodou je, že v případě snímkování ve výškách prováděné zaměstnancem je nutné zaškolení, správná výbava a bezpečnostní zajištění, což s drony odpadá.

Týden FM 2017, Foto: Petra Gütterová, redakce
14.11.2017
Ing. Dagmar Kopačková, Ph.D., Petra Gütterová

I postesk z nadpisu zazněl na dnešní konferenci v rámci Týdne Facility managmentu 2017 na téma „služby a lidé“. Dnes běžela celodenní konference, ale zítra program pokračuje, připraven je seminář Novinky v EN a ISO pro FM, workshop GDPR pro FM a konference Rekonstrukce TZB v bytových domech.

5.11.2017
Petra Gütterová, redakce

V termínu 2. – 4. 10. 2017 s následně pak 9. – 10. 10. 2017 se v Aquapalace Hotel Prague uskutečnil již sedmý běh vzdělávacího odborného semináře Správa a provoz nemovitostí, facility management v praxi. Odborným garantem vzdělávání byla opět Česká pobočka mezinárodní asociace facility manažerů IFMA CZ. Pořadatelem semináře je odborný portál TZB-info.

Facility management - poznatky z aplikácie metódy v praxi, Štrbské pleso
24.10.2017
Petra Gütterová, redakce

Dnes byl zahájen jubilejní 15. ročník vědecko-odborné konference ze zahraniční účastí FACILITY MANAGEMENT 2017, který nese motto Facility management - poznatky z aplikácie metódy v praxi. Jedná se o dvoudenní akci, která se koná v konferenčních prostorách Hotelu Patria na Štrbském plese.

19.10.2017
Petra Gütterová, redakce

Slovenská spoločnosť pre techniku prostredia (SSTP) organizuje tohto roku jubilejný 15. ročník konferencie FACILITY MANAGEMENT 2017 na tému Facility management – poznatky z aplikácie metódy v praxi. Cieľom konferencie je umožniť stretnutie odborníkov, vytvoriť priestor pre získanie nových informácií a na výmenu skúseností v tejto oblasti.

20.9.2017
Mgr. Jiří Zilvar, Ing. arch. Oldřich Rejl, Vlastimil Růžička, Petra Gütterová

Veletrh For Arch je plný zajímavých výrobků a řešení pro stavebnictví. Prošli jsme se po výstavišti a hledali zajímavosti a novinky, které na první pohled mohou uniknout vaší pozornosti, ale byla by to škoda. Podívejte se, co nás zaujalo. Nechybí ani informace z doprovodného programu.

30.4.2017
Petra Gütterová, redakce

V termínu 20. – 22. 3. 2017 s následně pak 27. – 28. 3. 2017 se v Aquapalace Hotel Prague, uskutečnil již ŠESTÝ BĚH vzdělávacího odborného semináře Správa a provoz nemovitostí, facility management v praxi. Odborným garantem vzdělávání byla opět Česká pobočka mezinárodní asociace facility manažerů IFMA CZ. Pořadatelem semináře je odborný portál TZB-info.

5.11.2016
Petra Gütterová, redakce

Začátkem října 2016 se v Aquapalace Hotel Prague uskutečnil další 5denní seminář pro facility managery. Odborným garantem byla opět česká pobočka mezinárodní asociace facility manažerů IFMA CZ. Pořadatelem semináře je odborný portál TZB-info. Jaké byly reakce? Na březen 2017 se můžete přihlásit i Vy.

7.10.2016
Petra Gütterová, redakce

Tématem letošního ročníku konference, kterou pořádá Slovenská spoločnosť pre techniku prostredia, je Outsourcing v správě a údržbě budov. Je otázkou, nakolik aktuálnosti diskuse k tématu FM služeb přispěje i letošní brzká sněhová nadílka, která přivítala účastníky konference.

20.3.2016
Petra Gütterová, redakce

V říjnu loňského roku se v Aquapalace Hotel Prague v Čestlicích a Hotelu Čertousy na Praze 9, uskutečnil čtvrtý běh vzdělávacího odborného semináře Správa a provoz nemovitostí, facility management v praxi. Odborným garantem vzdělávání byla opět Česká pobočka mezinárodní asociace facility manažerů IFMA CZ. Pořadatelem semináře je odborný portál TZB-info. 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2024, všechna práva vyhrazena.