logo TZB-info

estav.tv nový videoportál

Reklama

Aquatherm Praha

Prohlédněte si videa natočená redakcí TZB-info na veletrhu Aquatherm Praha 2022


AQUATHERM Praha 2022

AQUATHERM Praha
24. mezinárodní odborný veletrh vytápění, ventilace, klimatizační, měřicí, regulační, sanitární a ekologické techniky

Termín 19. - 22. dubna 2022
Otevírací dobaúterý-čtvrtek: od 10 do 18 hod.
pátek: od 10 do 15 hod.
Místo PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY
Pořadatel MDL Expo s. r. o.
Podrobnosti www.aquatherm-praha.com

TZB-info
odborný partner veletrhu


Bola super rekordná návštevnosť, bolo super byť obklopení usmievavými ľuďmi, ktorí sa v mnohých prípadoch stretli po štyroch rokoch prvýkrát. Tešíme sa pri Aquatherme v Praha budúci rok, tak aj pri prípravách 23. ročníka veľtrhu Aquatherm Nitra 2025.
Aquatherm Nitra 2023, foto redakce
Podívejte se na rozhovory z veletrhu Aquatherm Nitra 2023, který znamená znamená 182 vystavovatelů ze Slovenska a ČR, ale také z Francie, Německa, Polska, Rakouska, Itálie, Turecka, vše na ploše 10 958 m2.
Mgr. Michal Drážďanský, jednatel MDL EXPO, pořadatel veletrhu Aquatherm Praha, foto redakce ESTAV.tv
K mikrofonu ESTAV.tv jsme pozvali Mgr. Michala Drážďanského, jednatele MDL EXPO, pořadatele veletrhu Aquatherm Praha. Rozhovor vznikl přímo na výstavišti, když ubíhaly poslední chvíle letošního veletrhu. Na ohlédnutí to ještě není, ale na první dojmy ano.
Nový videoportál ESTAV.tv představíme na Aquathermu Praha 2022
ESTAV.tv je nový portál pro videa, audia, podcasty, webináře, živá vysílání. Zařadí se tak k ostatním redakčním projektům, tedy k TZB-info, ESTAV.cz a Kalkulátoru cen energií TZB-info. Zajímají vás podrobnosti? Přijďte se nás zeptat osobně na veletrh.
Návrh velikosti zásobníku teplé vody, Ing. Václav Dědič, Brilon a.s., foto redakce TZB-info
Jak navrhnout zásobník teplé vody, kritická místa návrhu, důležité souvislosti se zdrojem tepla a vhodné časy dohřevu zásobníků vysvětluje Ing. Václav Dědič z Brilonu v rozhovoru ze studia ESTAV.tv
Přijďte si prohlédnout například špičkový model tepelného čerpadla vzduch/voda LA 35TBS se dvěma kompresory. V systémech země/voda vynikne tepelné čerpadlo země/voda SI 18TU. Součástí obou čerpadel je i nový regulátor WPM Touch.
 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2023, všechna práva vyhrazena.