logo TZB-info

estav.tv nový videoportál

Reklama
Střešní krytiny
Archiv článků od 11.6.2015 do 28.1.2016

Archiv recenzovaných článků

zpět

Horké letní dny kladnou na vegetační vrstvu zelené střechy vysoké nároky. Rostliny mohou i uvadnout a střecha už nebude „zelená“. Podívejte se, jak se s horkým létem vyrovná zelená střecha Urbanscape od společnosti Knauf Insulation.

Mráz, sníh, vysoká vlhkost – všechny tyto zimní povětrnostní vlivy jsou pro vaši střechu a okapy velkou zátěží. Lindab, přední světový výrobce střešních a okapových systémů z prvotřídní švédské oceli, proto majitelům domů radí: prevence je lepší než likvidace následných škod. Nepodceňte proto nic a připravte střechu a okapy na zimu opravdu pečlivě.

Lindab stále inovuje systém Lindab Rainline z prvotřídní švédské oceli, který je po léta jedničkou na českém trhu s okapy. Nyní prošel inovací žlabový hák s příchytným jazýčkem, do něhož se okapy upevňují. Díky tomu je okap celkově pevnější, snadněji se montuje a lépe vypadá.

Společnost SATJAM získala 10. listopadu 2015 významné ocenění Česká kvalita. Stalo se tak během slavnostního galavečera v Národním domě na pražských Vinohradech. Za úspěchem stojí krytiny SATJAM Grande, SATJAM Roof, SATJAM Bond, SATJAM Rapid a samozřejmě také letošní novinka SATJAM Trend.

Podzimní počasí stavebním pracím opravdu přeje. Řada prodejců navíc nabízí zajímavé cenové akce na vybrané stavební materiály. Podobně je tomu i v případě pálených střešních tašek TONDACH, které u dodavatelů ve vašem okolí můžete teď na podzim výhodně získat hned v pěti akčních provedeních.

Posláním ústavu sociální péče Barborka v Kroměříži je vytvoření domova lidem, kteří z důvodu zdravotního postižení potřebují podporu a pomoc k prožití kvalitního života. Společnost Prefa Aluminiumprodukte dodávala na rekonstruované střechy všech devíti objektů ústavu kvalitní střešní krytinu, která vydrží mnoho desítek let.

25.9.2015
TONDACH Česká republika, s.r.o.

Kvalitní materiál a správná pokládka střešní krytiny jsou základ. Velmi důležitým parametrem je u střech ale také takzvaný bezpečný sklon. Roli u něj hraje fakt, zda se jedná o střešní tašku plochou nebo s různými typy drážek a jeho nedodržení může mít za následek nemilé problémy pro investora.

20.9.2015
Prefa Aluminiumprodukte s.r.o.

Luční dům leží v nadmořské výšce 770 m n. m. Nová střecha měla splňovat jak reprezentativní vzhled, tak odolnost vyžadovanou přírodními podmínkami Krkonoš. Jako materiál střešní krytiny byla použita lakovaná hliníková drážkovaná krytina Prefalz s dvouvrstvě vypalovaným lakem.

29.8.2015
Ruukki CZ s.r.o.

Většina zákazníků má požadavek, aby je nová střecha přežila a nemuseli se o ní příliš starat. Úplně bez údržby to nikdy nepůjde, ale volbou kvalitní střešní krytiny, doplňků a výběrem firmy lze do budoucna hodně ušetřit i přes vyšší počáteční investici.

30.7.2015
Prefa Aluminiumprodukte s.r.o.

V projektu 92 řadových domů v brandenburském Teltowu se architekti ze studia GRAFT snažili skloubit sochařské prvky s nejmodernější architekturou. Ač byl tento projekt realizován jako nízkorozpočtový, na velkoleposti výsledné stavby to není jakkoli znát, právě naopak.

21.7.2015
Lindab střešní krytiny

Léto je obdobím četných bouřek, často doprovázených vydatnými dešti, větrem i krupobitím. Majitelé domů se často ptají, jak se chová plechová střešní krytina při těchto rozmarech počasí. Ani silná bouřka s kvalitní plechovou střechou nehne. Stejně jako u střechy z jiných, nevodivých materiálů je potřeba mít na ní odborně namontovaný hromosvod.

24.6.2015
SATJAM s.r.o., Ondřej Haška

Životnost střechy je jedním ze základních parametrů, podle kterých se zákazníci rozhodují pro konkrétní typ střešní krytiny. Satjam je jedním z předních českých výrobců plechových střech. Satjam Záruka Plus v době trvání 40 let je považována za velmi nadstandardní. A právě Satjam nyní rozšiřuje svou nabídku o povrchovou úpravu PUREX™ se čtyřicetiletou zárukou.

11.6.2015
Lindab střešní krytiny

Lindab uvádí na trh vylepšenou verzi oblíbené taškové střešní krytiny Lindab Topline. Tu nyní dodává s vykrojením okapové hrany, která se tak ještě více blíží klasické tašce, a také s připravenými výřezy v místech překrytí rohů tabulí pro lepší a přesnější spoje krytiny.


zpět
 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2023, všechna práva vyhrazena.