logo TZB-info

Baumit IONIT – interiérová barva a stěrka nové generace

V rámci vývoje a inovací společnost Baumit přichází na trh se dvěma zcela unikátními výrobky Baumit IONITColor a Baumit IONITSpachtel, které aktivně zlepšují kvalitu vnitřního vzduchu tvorbou zdraví prospěšných vzdušných iontů.

Vzdušné ionty jsou elektricky nabité částice vzduchu, jejichž vliv na lidské zdraví byl detailně popsán například Erwinem Neherem a Bertem Sakmannem, kteří obdrželi v roce 1991 Nobelovu cenu za fyziologii a medicínu za objevy v oblasti funkce iontových kanálů v buňkách.
Další výhodou Baumit IONIT je, že elektricky nabité částice shlukují jemný prach a pyl do těžších spojení a ta mnohem rychleji padají k zemi a nejsou vdechována. Tato aktivní činnost Ionitu výrazně napomáhá vytváření příznivějšího prostředí pro alergiky či astmatiky.

Přečtěte si o produktu Baumit IONIT více.

Baumit, spol. s r.o.
logo Baumit, spol. s r.o.

Zateplení fasád, zateplovací systémy / omítkové systémy - strojní omítky, sádrové omítky a stěrky, sanační omítky, omítkový systém pro zdravé bydlení / probarvené fasádní omítky a barvy, kreativní omítky / lité podlahy a samonivelační stěrky / program pro ...

 
 

Reklama

ZOBRAZIT PLNOU VERZI
© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2020, všechna práva vyhrazena.