logo TZB-info

Nová větrací jednotka od společnosti ELEKTRODESIGN ventilátory je vhodná pro všechny typy instalací

Umístění větrací jednotky v nemovitosti je často problémem a někdy i nepřekonatelnou překážkou, která brání instalaci. Katalogová řešení rodinných domů neobsahují často dostatečně velkou technickou místnost pro umístění technologií, někdy tuto místnost zcela opomíjejí.


Jednotka EHR 300 Akor přináší zajímavou možnost instalace v nevyužitých bočních částech půdních prostor rodinných domů, tzv. podkroví. Jednotku lze jednoduše a bez jakékoliv další úpravy instalovat na bok a rozvody pohodlně vést horizontálně s prostorem střechy, jak je patrné z následujícího obrázku. Samozřejmostí je běžná instalace na zeď, podlahu a strop.

Díky svým kompaktním rozměrům a způsobu instalace je jednotka EHR 300 Akor ideální náhradou starších, nefunkčních zařízení, bez ohledu na typ zařízení a polohu instalace.

Tyto technické parametry jsou podpořeny i vysoce účinnou technologií, která dosahuje třídy A+ a to bez nutnosti instalace čidla kvality vzduchu, který uměle zvyšuje zařazení do energetické třídy dle nařízení evropské komise 1253/2014.

Jednotku lze samozřejmě těmito sensory vybavit. Spojení je bezdrátové, tím odpadá komplikovaná montáž propojení kabelů a větrací jednotky. Jednotka sama obsahuje základní grafický ovladač pro monitorování chodu a ovládaní výkonu větrání.

Poslední velmi užitečnou funkcí je pomocná směšovací klapka, která elimininuje nutnost použití elektrického předehřevu jako ochranu proti zamrzání rekuperačního výměníku.ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o.
logo ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o.

Výrobce profesionální vzduchotechniky. Nabídka pro odborné vzduchotechnické firmy a projekční specialisty, OEM partnery. Hobby sortiment obsahuje nabídku produktů, jejichž instalaci lze zvládnout svépomocí a je vhodný pro rodinné domy a bytovou výstavbu.

 
 

Reklama

ZOBRAZIT PLNOU VERZI
© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2021, všechna práva vyhrazena.