logo TZB-info

estav.tvnový videoportál

Reklama

Společnost AGC představuje nový web pro svou protipožární škálu Pyrobel


Foto: © AGC Glass Europe

Nová vícejazyčná stránka produktu Pyrobel má konzistentní a moderní vzhled, který nejen odráží naši značku, ale slouží také jako efektivní nástroj pro naše hlavní trhy v Evropě i za jejími hranicemi.

Komplexní a srozumitelným způsobem postavený web obsahuje klíčové informace v osmi jazycích!

Nová webová stránka je zaměřena zejména na architekty a profesionály ze sklářského oboru a představuje širokou škálu řešení Pyrobel, jež dokáží odolat ohni 15 ale i 180 minut: Pyrobel a Pyrobelite, které lze řezat, Pyrobel-T pro rozměrné velikosti a tepelně tvrzené sklo s povlakem Pyropane (k dispozici jako jednoduché sklo či dvojsklo) pro použití v exteriéru.

Zároveň je tento web i vyčerpávajícím zdrojem technických informací, jako například legislativa, předpisy, značení CE, zkoušky požární odolnosti, informace o skladování a manipulaci s výrobky a další.

Uživatelsky přívětivý online nástroj pro výběr produktů

Stránka obsahuje i nástroj pro výběr produktů (Product Selector), který uživatelům pomáhá najít správné řešení pro jakýkoli projekt. Stačí zadat klíčová kritéria, jako např. požadovaný výkon výrobku, doba protipožární odolnosti, typ/značka rámu atd. Jsou zde ale i zajímavé snímky hotových realizací, v nichž produkty Pyrobel sehrály svoji úspěšnou roli při kombinování bezpečnosti a dokonalé estetiky.


AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group
logo AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group

Firma je součástí nadnárodního koncernu AGC Group a je největším výrobcem plochého skla ve střední a východní Evropě. Vyrábí ploché sklo zejména pro stavebnictví (exteriérové zasklení a interierové dekorace), automobilový průmysl a další odvětví (doprava, ...

 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2022, všechna práva vyhrazena.