logo TZB-info

estav.tv nový videoportál

Reklama

Ing. Jan Schindler

Archiv článků autora:Foto © Fotolia.com
5.6.2024
Ing. Jan Schindler, redakce

Zranitelným zákazníkům na trhu s energiemi pomůže nové nařízení vlády. TEDOM nabízí zajištění ceny elektřiny a plynu na topnou sezónu 2024/2025. Jaké změny přináší nové ceníky na začátek června. V tabulce najdete nejvýhodnější nabídky pro dodávky elektřiny a plynu. Jak ceny elektřiny ovlivňují obnovitelné zdroje a jaká rizika mohou zvýšit ceny energií?

Foto © Fotolia.com
22.5.2024
Ing. Jan Schindler, redakce

ČEZ pokračuje ve zlevňování energií pro stálé zákazníky. Jaké nabídky elektřiny a plynu je možné doporučit ke sjednání pro nové zákazníky. Ceny plynu na burzách v ČR rostou, obchodníci nepředpokládají zlevnění. Podívejte se na nový přehled srovnání dodavatelů podle změn v počtu odběrných míst (zákazníků).

Foto © PhotoSG, Fotolia.com
15.5.2024
Ing. Jan Schindler, redakce

Přinášíme přehled nových ceníků elektřiny a plynu v druhém květnovém týdnu. Které ceníky na trhu s energiemi doporučujeme ke sjednání. Který produkt byl po roce výhodnější, fix na rok, fix na měsíc? Ceny elektřiny a plynu na burzách v ČR mírně rostou. Distributor EG.D má na svých stránkách novou kalkulačku nákladů na sdílení elektřiny v bytových domech.

9.5.2024
Ing. Jan Schindler, redakce

ČEZ Prodej pokračuje ve zlevňování nabídek pro nové i pro své stávající zákazníky. Naopak innogy své fixní nabídky elektřiny i plynu zdražuje. Jak se počítají v Kalkulátoru TZB-info spotové ceny a kdy mohou být užitečné pro zákazníky? Představujeme nejvýhodnější nabídky elektřiny a plynu a také ceny na burzách na začátku května 2024 v ČR.

1.5.2024
Ing. Jan Schindler, redakce

Centropol a Armex nově nabízí produkty s fixní cenou na měsíc. E.ON zlevňuje nabídky elektřiny a plynu pro nové zákazníky. Ceny energií nerostou, ale obchodníci zvyšují stálý plat. Nabídky E.ONu znovu mezi tarify, které doporučujeme. Ceny energií na burze začaly mírně klesat.

Foto © Bacho Foto, Fotolia.com
24.4.2024
Ing. Jan Schindler, redakce

Přinášíme přehled nových nabídek na trhu s elektřinou a s plynem. Vítězové a poražení, kdo získal nejvíce odběrných míst v prvním čtvrtletí. Žebříček osmi nejvíce úspěšných dodavatelů v součtu za obě komodity vede Pražská plynárenská. Z jakých nejvýhodnějších nabídek elektřiny a plynu můžete vybírat? Jak se pohybují ceny energií na burzách v ČR.

Foto © Eisenhans, Fotolia.com
17.4.2024
Ing. Jan Schindler, redakce

Nové nabídky na energetickém trhu pro domácnosti obsahují možná poslední zlevněné ceníky pro nové zákazníky. Jaké jsou nyní nejlepší nabídky pro ty, kteří hledají levnější elektřinu nebo plyn. Ceny energií na burzách v ČR se měsíc téměř nehýbaly, před polovinou dubna však ceny plynu a elektřiny začaly prudce stoupat.

Foto © Aldeca Productions, stock.adobe.com
10.4.2024
Ing. Jan Schindler, redakce

Novinky na energetickém trhu pro domácnosti ukazují začátkem dubna 2024 silný konkurenční cenový boj několika velkých obchodníků s elektřinou a plynem. Jak se liší Kalkulátor cen energí TZB-info od srovnávače ERÚ. Jaká cena energií vstupuje do porovnávače nákladů na topení. Nejlepší nabídky dodávek elektřiny a plynu ke sjednání za uplynulý týden. Ceny energií na burzách v ČR stagnují.

Foto © Fotolia.com
27.3.2024
Ing. Jan Schindler, redakce

Jak se vyvíjí ceny energií na jaře 2024? Podívejte se na aktuální doporučení nejvýhodnějších nabídek elektřiny a plynu pro sjednání. Dvacet úspěšných a dvacet nejméně úspěšných dodavatelů – koho se v únoru nejvíce dotkly změny počtu odběrných míst. Ceny energií se na burzách v ČR příliš nehýbou. Z měsíční zprávy o trhu s elektřinou a plynem Operátora trhu.

Foto © Gut Feeling, Fotolia.com
20.3.2024
Ing. Jan Schindler, redakce

Přinášíme přehled nových ceníků na trhu s elektřinou a plynem pro domácnosti. Ceny energií na burzách sice neklesají, ale i tak je z čeho vybírat. Podívejte se na nejvýhodnější nabídky na trhu. Lidovou energii potrestal Energetický regulační úřad pokutou jeden milion korun. Operátor trhu v roce 2024 pokračuje v odběru elektřiny z obnovitelných zdrojů.

Foto © HandmadePictures, Fotolia.com
13.3.2024
Ing. Jan Schindler, redakce

Jak se aktualizovaly nové ceníky u našich dodavatelů energií. Porovnal jsem ceny elektřiny a plynu v Praze s Drážďanami a Vídní, kde zákazníci nakupují energie nejlevněji. Nechybí přehled nejvýhodnějších nabídek elektřiny a plynu za uplynulý týden. Ceny energií na burzách v ČR přestaly výrazněji růst. Majitelé pozemků zapomínají na povinné ořezy kolem elektrického vedení.

Foto © weerapat1003, Fotolia.com
6.3.2024
Ing. Jan Schindler, redakce

Nové ceníky u našich dodavatelů energií. Kdo patří mezi absolutně nejlevnější? Podívejte se na deset nejlepších nabídek elektřiny a plynu. Jak se mění ceny energií na burzách v ČR. Loňská spotřeba plynu byla nejnižší od roku 1992.

Foto © by-studio, Fotolia.com
28.2.2024
Ing. Jan Schindler, redakce

Pražská plynárenská aktualizovala ceníky zemního plynu i elektřiny a s novými cenami je mezi nejvýhodnějšími nabídkami na trhu. Vítězové a poražení, kdo získal nejvíce odběrných míst a kdo zákazníky ztrácí. Přehled nejvýhodnějších nabídek na trhu s energiemi. Ceny elektřiny a plynu na burzách v ČR stále klesají. Češi loni šetřili s elektřinou, spotřebovali o 4,1 % méně.

Foto © Aldeca Productions, stock.adobe.com
21.2.2024
Ing. Jan Schindler, redakce

MND pokračují ve zlevňování elektřiny a plynu pro stálé zákazníky. Novým zákazníkům nabízí lepší ceny i Centropol, EPET, Vemex. Sjednejte si smlouvu za nejvýhodnější cenu na trhu. Ceny energií na burzách v ČR dále klesají. Nastavte si správně zálohy.

Foto © REDPIXEL, Fotolia.com
7.2.2024
Ing. Jan Schindler, redakce

Nové nabídky na trhu s elektřinou a plynem. Společnost E.ON je nejvíce úspěšným dodavatelem za loňský rok. Nejvýhodnější nabídky ke sjednání v Kalkulátoru cen energií TZB-info. Ceny energií na burzách. Ještě více chytrých prvků i nárůst kabelizace. Společnost EG.D letos investuje do sítě přes osm miliard korun, celkové investice přesáhnou deset miliard.

Foto © Fotolia.com
31.1.2024
Ing. Jan Schindler, redakce

Dotazy k cenám energií na výstavě Infotherma 2024. Jak se měnil počet odběrných míst elektřiny a plynu podle měsíčních zpráv Operátora trhu. Nejvýhodnější ceny energií na trhu – s novými nabídkami se roztrhl pytel. Na distribučním území EG.D odebrali zákazníci vloni nejméně plynu za posledních deset let. Pokles spotřeby je patrný i u elektřiny. 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2024, všechna práva vyhrazena.