logo TZB-info

TZB studio
zobrazit program

Pracujte na čerstvém vzduchu

I s nadcházejícím podzimem můžete zůstat svěží, když pustíte do svých kanceláří, komerčních prostorů, školních tříd, prodejen nebo čekáren čerstvý vzduch.


Přísun svěžího vzduchu zajistí výkonný větrací přístroj iV-Office. Tento přístroj je vybavený optimalizovaným ventilátorem Xenion® EFP (Enhanced Fan Power = vylepšený výkon ventilátoru) se zvýšenou rychlostí otáček zajišťuje plus výkon, který znamená objem průtoku vzduchu až do 90 m³/h. Současně tento ventilátor splňuje vysoké požadavky normy S2 EN 13141-8.

Speciální akustická ochrana z Inventinu® u přístroje iV-Office zaručuje výjimečně tichý chod a provozní hlučností od pouhých 20 dB(A). Akustická izolace navíc poskytuje ochranu proti vniku hluku z venkovních prostorů, a to v hodnotě do 52 dB(A).

Velký integrovaný keramický výměník s voštinovou konstrukcí umožňuje přístroje iV-Office zpětný zisk tepla až 88 % (na základě normy EN 13141-8). Ve spojení s nízkou spotřebou elektrické energie na provoz maximálně 5 W je tento přístroj zařazen do energetické třídy A+/A.

Právě tento jedinečný větrací přístroj nabízí nyní firma A-INVENT s.r.o. v akci 4v1 v setu jsou dva kusy iV-Office společně s regulátorem sMove a senzorem CO2 za bezkonkurenční akční cenu.

Více se dozvíte na webových stránkách www-inventer.cz firmy A – INVENT s.r.o., výhradního dovozce těchto větracích systémů, nebo si pro ně napište na info@inventer.cz


A - INVENT s.r.o.
logo A - INVENT s.r.o.

Decentrální - bezpotrubní - systém řízeného větrání s rekuperací - zpětným ziskem tepla - na bázi HIGHT-TECH keramického výměníku. A-INVENT s.r.o. je výhradním dovozcem inVENTeru pro ČR a SR.

 
 

Reklama

ZOBRAZIT PLNOU VERZI
© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2021, všechna práva vyhrazena.