logo TZB-info

Den otevřených dveří firmy A-INVENT s.r.o.

Datum: 13.10.2017 4:47  |  Organizace: A - INVENT s.r.o.  |  Firemní zpráva

Dne 08. 09. 2017 pořádala firma A-INVENT s.r.o. výhradní dovozce decentrálních větracích systémů inVENTer a dodavatel teplovzdušných solárních panelů AIR-INVENT Den otevřených dveří při příležitosti přestěhování svých kanceláří.

A - INVENT s.r.o.
Strakonická 537
34101 Horažďovice

tel.:376 382 177
e-mail:
web:www.inventer.cz

Nové prostory na Husově náměstí 148 v Horažďovicích poskytují dostatek prostoru jak pro práci, tak pro stálou expozici výrobků. Můžete si zde prohlédnout aktuální nabídku větracích systémů, regulátorů, a veškerého příslušenství. Tyto prostory poskytnou v budoucnosti dostatek místa také pro školení a další vzdělávání v oblasti decentrální vzduchotechniky. Prohlídka těchto prostorů a poradenství je i nadále k dispozici po předchozím domluvení termínu buď telefonicky na čísle +420 376 382 177 nebo na mailové adrese: info@inventer.cz. Na vaši návštěvu se těší zaměstnanci firmy A-INVENT s.r.o.

Den otevřených dveří firmy A-INVENT s.r.o.
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Kvalita vnitřního prostředí budov na počátku nového tisíciletí

7.3.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Kvalitu vnitřního prostředí budov na počátku nového tisíciletí lze řešit energeticky úsporně a tak, aby byly eliminovány negativní projevy průmyslové činnosti, dopravy atp. Základy legislativy a jaká zařízení lze využít, o tom se přenášelo na školení organizovaném společností Korado a.s.

Zdravá škola – školy šetrné ke zdraví dětí i učitelů

20.2.2018 | pracovní skupina Zdravé vnitřní prostředí České rady pro šetrné budovy
První dotační tituly podporující energetickou úspornost budov pomohly školám zateplit a snížit energetické ztráty. Velkým problémem, o kterém se tolik nehovoří, je ovšem i špatná akustika a nedostatečné osvětlení. Pokud Vás téma zajímá, srdečně vás zveme i na doprovodný program Aquathermu Praha.
 
 ZOBRAZIT PLNOU VERZI
© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2018, všechna práva vyhrazena.