logo TZB-info

estav.tvnový videoportál

Tepelná čerpadla Ai1+ o 20% levnější

Společnost G-TERM je významným dodavatelem tepelných čerpadel německé společnosti Waterkotte. Na českém trhu je již zkušeným matadorem s bezmála 20- ti letou působností a stovkami kvalitních instalací.

Vzhledem k tomu, že stát v rámci programu Zelená úsporám masivně podporuje zejména malé instalace v rodinných domech, rozhodla se společnost přispět k tomuto trendu vlastní prodejní akcí na tepelná čerpadla Ai1+. Jedná se o nejprodávanější kompaktní tepelná čerpadla s vestavěným zásobníkem 250 l pro vytápění a přípravu teplé vody. Výkon tepelných čerpadel je 6kW - 11,6 kW. Součástí tepelného čerpadla je elektrokotel o výkonu 6 kW, ekvitermní regulátor s ukazatelem topného faktoru. Oběhová čerpadla primární strany a vytápění. Tepelné čerpadlo umožňuje bez úprav tzv. volné chlazení (freecooling).

Pravidla akce

Jak akce probíhá? Na slevu má nárok konečný zákazník. Montážní firma, regionální centrum nebo přímo centrála G-TERM navrhne vhodné technické řešení vytápění a případně i chlazení jeho objektu. Současně vybere i vhodné tepelné čerpadlo. S pomocí montážní firmy si pak zákazník vybere libovolný materiál z ceníku G-TERM, jehož hodnota představuje 20% z ceníkové ceny vybraného tepelného čerpadla. Akce platí pro produkty zařazené v rabatové skupině A*. Pro zákazníka tato akce znamená skutečnou slevu 20 % na ceníkovou cenu tepelného čerpadla.

Přednosti tepelných čerpadel řady Ai1+

  • nejmodernější kompresor Mitsubishi
  • výstupní voda 60°C - vhodné pro radiátorové soustavy
  • nadstandardní příprava teplé vody - 250 l zásobník
  • topný faktor a roční topný faktor na displeji regulátoru (tedy žádný zajíc v pytli!)

Získáte slevu až 50.000 korun

Například pro největší tepelné čerpadlo Ai1+ 5011.3 s ceníkovou cenou 237 375 Kč vychází sleva na 47 475 Kč. Zákazník si zvolil komponenty podlahového topení pro montáž svépomocí: rozdělovač podlahového topení pro 9 okruhů za 8 726 Kč a 1210 m trubky pro podlahové vytápění.

Akce je platná při objednávce do 31.12 odvolání. Tepelná čerpadla Ai1+ jsou samozřejmě zapsaná v seznamu výrobků Zelená úsporám. Při využití tohoto programu můžete získat téměř 150.000 korun.

... a ještě něco navíc

JAKO JEDINÍ NA TRHU MÁME MOŽNOST PŘIPOJENÍ SOLÁRNÍ SOUSTAVY PRO TEPLOU VODU A PŘITÁPĚNÍ K TEPELNÉMU ČERPADLU BEZ JAKÝCHKOLIV ÚPRAV

V tomto případě dotace z programu Zelená úsporám ve výši 80.000 korun pokryje téměř celou investici do solární soustavy, ta je totiž díky absenci solárního zásobníku velmi jednoduchá ... a tudíž levná.

Celková úspora při kompletní instalaci tak může na jednom rodinném domku dosáhnout až 230.000 korun.

Více na www.g-term.cz/20procent

*akce neplatí na SWP zásobníky a jiné rabatové skupiny


HENNLICH s.r.o.
logo HENNLICH s.r.o.

Systémy vytápění a chlazení s tepelnými čerpadly Waterkotte - tepelná čerpadla voda/voda, země/voda a vzduch/voda. Aplikace od rodinných domů až po profesionální řešení velkých výkonů v průmyslových objektech, administrativních budovách, hotelích, školách, ...

 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2022, všechna práva vyhrazena.