logo TZB-info

Snižte náklady za ohřev TUV s průtokovými ohřívači Wterm

Náklady za teplou vodu jsou nikdy nekončícím evergreenem. Naštěstí jde o jednu z položek v rozpočtu domácností i firem, kterou lze jednoduše snížit díky využití průtokových ohřívačů.

Průtokové ohřívače představují jednoduché konstrukční řešení uzpůsobené pro okamžitý ohřev vody. Voda je ohřívána přímo při spotřebě. Nikde není vytvářena zásoba teplé vody, takže nedochází k tepelným ztrátám při jejím skladování. Ohřev je efektivní a finančně nenákladný.

Průtokové ohřívače české značky Wterm nabízejí několik možností řešení instalace i samotného ohřevu vody.

Vlastnosti a specifikace průtokových ohřívačů

Podle konstrukce lze průtokové ohřívače rozdělit na:

  • Tlakové průtokové ohřívače – ohřívače určené pro obsluhu více odběrných míst. Umisťují se na větev teplé užitkové vody co nejblíže odběrným místům.
  • Beztlaké průtokové ohřívače – pomocí ohřívače lze zásobit jen jedno odběrné místo. Na druhou stranu jsou tyto ohřívače konstrukčně jednodušší i finančně příznivější. Je k nim ovšem nutné používat speciální beztlakou vodovodní baterii.

Průtokové ohřívače jsou velmi přizpůsobivé a lze je díky malým rozměrům umístit téměř kamkoli. K dispozici jsou ve dvou provedeních:

Horní umístění – je vhodné k montáži nad baterii a umyvadlo/dřez atd. Ohřívač lze skrýt do horních skříněk.

Dolní umístění – ohřívač lze umístit pod umyvadlo/dřez atd. Dolní umístění je ideální pro zabudování ohřívače do umyvadlových nebo kuchyňských skříněk.

Při výběru nového ohřívače berte v potaz i výkon ohřívače. Ten se v případě ohřívačů Wterm pohybuje v rozmezí od 0,6 kW do 36 kW.

V nabídce průtokových ohřívačů Wterm naleznete ohřívače kombinované s baterií i ohřívače bez baterie.


Wterm, s. r. o.
logo Wterm, s. r. o.

Jsme česká značka ohřívačů vody s více než 20letou tradicí. U našich výrobků se můžete spolehnout na vysokou kvalitu, dlouhou životnost a spolehlivost. V naší nabídce najdete ohřívače pro domácnosti i komerční prostory i veškeré potřebné příslušenství.

 
 

Reklama

ZOBRAZIT PLNOU VERZI
© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2021, všechna práva vyhrazena.