logo TZB-info

estav.tv nový videoportál

Reklama
Obvodové pláště dřevostaveb
Archiv článků od 27.7.2009 do 5.12.2009

zadejte vlastní článek

zpět na aktuální články

5.12.2009
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize Rigips

Třetí ročník odborné konference Dřevostavby v praxi, kterou pořádala společnost Rigips, s.r.o., proběhl ve dnech 5.- 6. listopadu 2009 v hotelu Skalský Dvůr u Nového Města na Moravě.

10.11.2009
CIUR a.s., Ing. Mojmír Urbánek

Vedle minoritního množství dřevostaveb prováděných z masivního dřeva ve formě roubenek nebo podobných konstrukčních provedení tradičního typu se nově prosazují i stavby využívající dřevo jako statický prvek konstrukcí, který je doplněn celou skupinou příbuzných dřevomateriálů.

27.10.2009
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize Rigips

Zveme Vás na 3. ročník odborné konference "Dřevostavby v praxi", která se bude konat v termínu 5.-6. listopadu 2009 v hotelu Skalský Dvůr, Lísek u Bystřice nad Pernštejnem. Odborné přednášky se budou zabývat certifikací dřevostavbařů, zkušenostmi s programem Zelená úsporám, skladbami konstrukcí dřevostaveb s vazbou na průkaz energetické náročnosti budov, vnitřním prostředím energeticky úsporných domů a mnoha dalšími tématy.

27.7.2009
Ing. Michal Pánek, ČVUT v Praze Fakulta architektury

V současné době dochází k pozvolnému nárůstu dřevěné výstavby. Přes rozsáhlou publicitu a postupně se rozvíjející znalosti vykazuje řada dřevostaveb závady, kterým se dá jednoduše předejít systémovým přístupem k projektování, provádění, kontrole, budoucímu užívání a údržbě. Podívejme se na některé příklady.


zpět na aktuální články
 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2023, všechna práva vyhrazena.