logo TZB-info

estav.tv nový videoportál

Staňte se designéry svého krbu

Kouzlo ohně v rovnováze s estetikou a technikou. Designový krb Romotop VARIANT reaguje na trendy a potřeby moderní interiérové architektury. Díky unikátnímu modulovému systému si můžete vytvořit vlastní vzhled krbu.

Pro firmu Romotop je důležité neustále posouvat obor krbových vložek a kamen dopředu a tím bere na svá bedra pozici lídra, který určuje trendy v tomto oboru. Již počáteční koncept ukazoval, že se rodí v rukou naších konstruktéru něco jedinečného, a to se taky splnilo. Designový krb Variant R/LVariant F dokáže naplnit tužby každého zákazníka.

Základem celého krbu Variant je modul s krbovou vložkou v rohovém nebo rovném prosklení. Dále je možné si objednat podstavec a dva různé výškové nadstavce. Věřte, že dokážete vykouzlit čtrnáct různých Variant provedení.

Tak aby bylo vše pro Vás co nejpřehlednější, vytvořili jsme konfigurační systém, který Vám názorně ukáže vytvořený design krbu. Je to velmi jednoduché a výsledek je fantastický.

Technika nás baví, s tímto mottem byly vytvářeny jednotlivé konstrukční části. Důležitou částí krbu Variant je spalovací komora. Z toho důvodu je spalovací komora vyložena pravým šamotem, který dokáže akumulovat teplo a tím zlepšovat dynamiku hoření. Standardní provedení spalovací komory je roštové s popelníkem. Snažíme se co nejvíce usnadnit zákazníkovy ovládání vložky, proto se primární a sekundární spalovací vzduch reguluje pouze jedním ovládacím prvkem. Firma Romotop dbá, aby všechny výrobky splňovali „ekonomický a ekologický provoz“, z tohoto důvodu je v krbu Variant použit vysoce účinný systém vedení spalin Double Spin se dvěma deflektory, který napomáhá odvodu spalin do hrdla vložky s cílem dosažení maximální ekologie, čistoty spalování a zvýšení účinnosti spalování až o 10 %.

Designové krby Romotop Variant F 03 boční pohled 1V12
Designové krby Romotop Variant F 03
Designové krby Romotop Variant F 03 boční pohled 1V111
Designové krby Romotop Variant F 03
Variant rohový boční pohled 1V2
Variant rohový
Variant rohový boční pohled 1V111
Variant rohový
Variant rohový boční pohled V2
Variant rohový

Jelikož se v dnešní době nestaví již jiné domy než nízkoenergetické a pasivní, stalo se standardem, že firma Romotop opatřila všechny své výrobky CPV, tedy centrálním přívodem vzduchu, který přivádí vzduch do spalovací komory z exteriéru a tím nedochází ke spotřebě vzduchu v pobytové místnosti. Mnohdy je potřeba zvýšit akumulaci stavby nebo prostě uchovat teplo na později, proto je možné umístit akumulační prvky nad topeniště, ze zadní nebo boční strany, čímž zvýšíte užitnou hodnotu celého topidla.

Ve výčtu informací nesmí chybět velmi vysoká účinnost spalování, která má hodnotu 83 – 85 %.
Regulovatelný výkon je od 2,9 – 7,5 kW.

S krby Romotop si nepořizujete jen výrobek, ale organickou součást Vašeho domova. Krása živého ohně Vás nikdy neomrzí.

Pozvánka na For Arch 2017
Rádi bychom Vás co nejsrdečněji pozvali na veletrh For Arch 2017, který se uskuteční ve dnech 19. - 23. 9. 2017 v areálu PVA EXPO PRAHA. Po celou dobu výstavy se budeme nacházet v hale 7, stánek B11. K vidění bude nový designový krb VARIANT, který je svou modularitou unikátní na evropském trhu. Těšíme se na Vás.

Více informací najdete na stránkách www.romotop.cz

VARIANT F 03 plech akumulační designový krb Romotop
Akumulační designový krb Romotop VARIANT F 03
VARIANT R 03 plech akumulační designový krb Romotop
Akumulační designový krb Romotop VARIANT R 03


Romotop s.r.o.
logo Romotop s.r.o.

Romotop s.r.o. vyrábí krbová kamna, krbová kamna s výměníkem, akumulační krbová kamna, krbové vložky, teplovodní krbové vložky, krbová kamna a krbové vložky pro nízkoenergetické domy, kachlová kamna a krby na dřevo.

 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2024, všechna práva vyhrazena.