logo TZB-info

TZB studio
zobrazit program

Služby pronájmu pro automobilový průmysl

Potřeba chlazení automobilového průmyslu

Proces chlazení a klimatizace je v automobilovém závodě důležitým prvkem v průběhu celého procesu autodílny, lakování, konečná montáž hnacího ústrojí a pro infrastrukturu závodu. Protože závody usilují o efektivnější, rychlejší, flexibilnější a lépe ovladatelné postupy, které vedou ke zvýšení produktivity, je rozhodující mít spolehlivý a stálý zdroj zásoby chlazené vody.Kromě nouzových situací roste potřeba dočasného chlazení v případě zvýšení výkonu výrobních zařízení a uspokojení sezónní poptávky. Mít důvěryhodného partnera poskytujícího efektivní a spolehlivá řešení pro tyto potřeby minimalizuje prostoje, snižuje riziko finanční ztráty a narušení výroby.

Řešení šité na míru vašim výrobním aplikacím

Technici společnosti Trane budou spolupracovat s vaším operačním týmem za účelem provedení důkladného posouzení vašich specifických požadavků na chlazení. Zařízení je pečlivě vybíráno tak, aby odpovídalo chladicímu výkonu potřebnému pro podporu vaší výroby. Dodávka a montáž všech pronajímaných jednotek je naplánována tak, aby zcela vyhovovala vašemu ročnímu plánu výroby.


Proč zvolit služby pronájmu Trane?

  • Společnost Trane disponuje jedním z nejmladších a nejmodernějších vozových parků v průmyslu. Díky tomu máte jistotu, že vaše instalace bude spolehlivá, bezpečná a efektivní.
  • Vybavení k pronájmu disponuje specializovanými doplňky umožňujícími snazší instalaci a rychlejší připojení ke zdrojům vody a elektřiny.
  • Naše široká servisní síť je tvořena zkušenými techniky s autorizací výrobního závodu.

Služby na klíč od začátku do konce

Společnost Trane je světovou jedničkou v oblasti výroby a dodávek vzduchotechnických a klimatizačních zařízení (HVAC). Zařízení, která používáme pro služby pronájmu, sami navrhujeme a vyrábíme. Naše služby na klíč zahrnují dodávky zařízení, jejich nastavení, monitorování a odstavení z provozu. Můžete se spolehnout, že technici společnosti Trane se postarají o plynulý chod vaší instalace. Máme vše, co potřebujete k tomu, aby bylo zajištěno splnění standardů výroby a kvality, které povede ke spokojenosti vašich zákazníků.

Řešení chlazení od důvěryhodného partneraSpolečnost Trane disponuje jedním z nejmodernějších vozových parků chladicích jednotek v Evropě a na Středním východě. Společnost Trane má k dispozici 130 prodejních a servisních pracovišť a více než 1000 nejlépe školených prodejních a servisních techniků v tomto odvětví. Máme tedy ty nejlepší předpoklady pro zajištění vašich požadavků v oblasti speciálních a sezónních aplikací.

Poskytujeme rychlé, bezpečné a cenově efektivní řešení. Náš tým obchodních a logistických specialistů, projektantů a servisních techniků dokáže rychle přetvořit vybavení, které potřebujete, na bezproblémově fungující systém, který předčí vaše očekávání.

Kontaktujte nás

Chcete-li si pronajmout chladicí jednotku společnosti Trane nebo se dozvědět více informací o službách pronájmu společnosti Trane, navštivte nás na internetových stránkách.


Trane ČR spol. s r.o.
logo Trane ČR spol. s r.o.

Pronájem průmyslového chlazení a vytápění (chladicí jednotky "chiller", mobilní klimatizace a tepelná čerpadla). Služby půjčovny "Trane Rental Services" nabízejí pronájem širokého spektra zařízení pro plánované a neplánované potřeby jako jsou průmyslové ...

 
 

Reklama

ZOBRAZIT PLNOU VERZI
© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2022, všechna práva vyhrazena.