logo TZB-info

TZB studio
zobrazit program

Služby pronájmu pro datová centra

Rychlá a spolehlivá dočasná řešení chlazení


Řízení odvodu tepla v datových centrech

Nepředvídatelné nároky rychle rostoucích datových center vyžadují nezbytně spolehlivou správu chlazení. Hustota serverů ve stávajících a nových datových centrech roste úměrně zvyšujícím se potřebám. Nedostatečná kapacita chlazení může způsobovat zbytečně drahé výpadky a negativně ovlivnit kvalitu a produktivitu.

Vlastníci a operátoři datových center musejí počítat s mimořádnými situacemi a zajistit nepřerušený provoz. Rychlé a spolehlivé řešení přechodného chlazení je správnou volbou. Rizika během nouzových situací i plánovaných odstávek můžete zmírnit využitím služeb pronájmu Trane Rental Services.

Komplexní a hotová řešení chlazení k pronájmu

Každé datové centrum je jedinečné a má individuální nároky na chlazení. Náš komplexní přístup k problematice chlazení zahrnuje výběr, instalaci, zprovoznění a provoz vhodného vybavení, které usnadní realizaci vašich obchodních potřeb a splnění operačních cílů, jako například:


  • Přizpůsobování neustále se měnícím požadavkům
  • Minimalizace výpadků při selhání
  • Kontrola nákladů na vlastnictví a provoz

Zařízení Trane je pečlivě vybíráno tak, aby splnilo vaše individuální požadavky. Dodávka a montáž všech pronajímaných jednotek je naplánována tak, aby zcela vyhovovala vašim činnostem.

Proč zvolit služby pronájmu Trane?

  • Rozsáhlá, modernizovaná a dobře udržovaná flotila pronajímaných jednotek
  • Kompletní nabídka příslušenství pro rychlou a snadnou instalaci
  • Široká servisní síť zkušených techniků s autorizací výrobního závodu

Služby na klíč od začátku do konce

Společnost Trane je světovou jedničkou v oblasti výroby a dodávek vzduchotechnických a klimatizačních zařízení (HVAC). Zařízení, která používáme pro pronajímané aplikace, sami navrhujeme a vyrábíme. Naše služby na klíč zahrnují dodávky zařízení, jejich nastavení, monitorování a odstavení z provozu. Můžete se spolehnout, že technici společnosti Trane se postarají o plynulý chod nainstalovaného zařízení. Máme k dispozici vše, co potřebujete k udržení optimálního provozu datového centra.

Řešení chlazení od důvěryhodného partnera

Společnost Trane disponuje jedním z nejmodernějších vozových parků chladicích jednotek v Evropě a na Středním východě. Společnost Trane má k dispozici 130 prodejních a servisních pracovišť a více než 1000 nejlépe školených prodejních a servisních techniků v tomto odvětví. Máme tedy ty nejlepší předpoklady pro zajištění vašich požadavků v oblasti speciálních a sezónních aplikací.

Poskytujeme rychlé, bezpečné a cenově efektivní řešení. Náš tým obchodních a logistických specialistů, projektantů a servisních techniků dokáže rychle přetvořit vybavení, které potřebujete, na bezproblémově fungující systém, který předčí vaše očekávání.

Kontaktujte nás

Chcete-li si pronajmout chladicí jednotku nebo se chcete dozvědět více o službách pronájmu Trane, navštivte nás na adrese: www.trane-chiller-rental.eu a podívejte se na naše video o službách pronájmu společnosti Trane.


Logo Ingersoll Rand
 

Trane® je značka společnosti Ingersoll Rand®. Ingersoll Rand (NYSE:IR) zlepšuje kvalitu života tím, že vytváří pohodlná, udržitelná a úsporná prostředí. Naši lidé a naše portfolio značek – Ingersoll Rand®, Trane®, Thermo King® a Club Car® – spolupracují při zlepšování pohodlí a kvality vzduchu v rezidenčních i komerčních budovách, přepravě a ochraně potravin a zboží podléhajícího zkáze a zvyšují technickou produktivitu a úspornost. Jsme globální společností, jejímž závazkem je udržitelný pokrok a trvalé výsledky.


Trane ČR spol. s r.o.
logo Trane ČR spol. s r.o.

Pronájem průmyslového chlazení a vytápění (chladicí jednotky "chiller", mobilní klimatizace a tepelná čerpadla). Služby půjčovny "Trane Rental Services" nabízejí pronájem širokého spektra zařízení pro plánované a neplánované potřeby jako jsou průmyslové ...

 
 

Reklama

ZOBRAZIT PLNOU VERZI
© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2022, všechna práva vyhrazena.