logo TZB-info

estav.tvnový videoportál

Reklama

Meeting Point CzechTrade 2021

Celosvětové online konzultace na exportní témata 16.-19.3.2021. Jak najít vhodného obchodního partnera v zahraničí, jakou zvolit formu vstupu na trh nebo jaké jsou konkrétní příležitosti ve vašem oboru vám přímo z teritorií pomohou řešit ředitelé zahraničních kanceláří CzechTrade.

Organizační informace:

  • Země jsou rozdělené do časových bloků.
  • Délka jedné konzultace je 25 minut.
  • Přihlásit se můžete až na pět jednání se zahraničními kancelářemi CzechTrade.
  • Účast na akci je zdarma, avšak je nutná předchozí rezervace.
  • Po uskutečnění rezervace vás bude kontaktovat exportní konzultant CzechTrade a upřesní konkrétní termíny vašich jednání.
  • Před konáním samotných online konzultací obdržíte od moderátora časového bloku prolink pro přihlášení, nejpozději jeden den předem.
  • Technické vybavení: PC, notebook či telefon s internetovým připojením; sluchátka/reproduktor s mikrofonem.

Ředitelé zahraničních kanceláří CzechTrade dlouhodobě působí přímo v teritoriích, znají aktuální dění na tamních trzích, exportní příležitosti, obchodní podmínky, zvyklosti, jazyk i kontakty. Exportérům pomáhají otevírat více dveří, než by přineslo individuální snažení v neznámém prostředí. Pomohou s výběrem vhodných teritorií pro váš výrobek nebo službu, s nalezením obchodních partnerů, zhodnotí reálné šance na úspěch a doporučí, jak nejlépe postupovat.

Zda je právě váš obor činnosti perspektivní pro vybraný zahraniční trh, můžete snadno zjistit na https://www.czechtrade.cz/czechtrade-svet. V profilu každé země jsou uvedené perspektivní exportní obory.


Česká agentura na podporu obchodu / CzechTrade
logo Česká agentura na podporu obchodu / CzechTrade

Agentura CzechTrade je národní proexportní organizace založená Ministerstvem průmyslu a obchodu s cílem rozvíjet mezinárodní obchod a vzájemnou spolupráci mezi českými a zahraničními subjekty. CzechTrade nabízí exportérům informační a asistenční služby, ...

 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2022, všechna práva vyhrazena.