logo TZB-info

3D vizualizace kanceláře nebo skladu zdarma

Společnost Manutan je předním dodavatelem výrobků a řešení pro výrobu, dílny, sklady a kanceláře. Zákazníkům v České republice nabízí jedinečná řešení šitá na míru od vytvoření 3D vizualizace zdarma, přes doporučení vhodného vybavení až po dodání zboží s vynáškou a montáží či s 10letou zárukou na vybraný sortiment.

Jednou z nadstandardních služeb z nabídky Manutan je 3D vizualizace zdarma pro jasnější představu, jak bude kancelář, sklad, dílna nebo šatna vypadat. Součástí služby je konzultace a poradenství, samotné zpracování profesionálního 3D návrhu, doporučení vhodného vybavení i atypických produktů dle dispozičního řešení, sestavení rozpočtu s konkurenceschopnou cenou, finální vynáška na místo určení a montáž.

Vždy se snažíme vytvořit kompletní řešení od A-Z. Pro začátek nám postačí jednoduchý náčrt kanceláře nebo skladu zákazníka, podle kterého obratem zpracujeme návrh s přesnými rozměry a společně začneme projednávat 3D vizualizaci. To vše nabízíme zdarma,“ říká Josef Mik, marketingový ředitel společnosti Manutan.

Kromě výrobků a řešení pro kancelář, sklad a dílnu jsou v sortimentu společnosti Manutan také produkty v oblasti BOZP a PO, hygieny a úklidu, obalů nebo obalové techniky. Manutan má aktuálně v nabídce více než 40 000 produktů od 250 dodavatelů včetně vlastní privátní značky Manutan. Většina dodavatelů je z Evropy, významná část pak z České republiky a sousedních států.

Mezi další poskytované služby patří nabídka e-Procurement řešení na míru pro digitalizaci a zjednodušení nákupního procesu, zpracování poptávek a nabídek do 24 hodin, doprava do druhého dne od objednání, zapůjčení židlí na zkoušku nebo garantovaná záruka 10 let na vybraný sortiment.

Poskytujeme záruku 10 let na veškerý sortiment s výjimkou spotřebních materiálů a téměř 90 % objednávek klientům doručíme do dalšího pracovního dne. Našim klientům šetříme čas, zboží vyneseme i do vyšších pater a zkompletujeme. A jednou ze speciálních služeb je poskytování povinného Náhradního plnění ve spolupráci s našimi partnery,“ doplňuje Josef Mik.

Manutan působí v České republice od roku 2005, kde ročně obslouží tisíce zákazníků zejména na B2B trhu v automobilovém, strojírenském, hutnickém, zdravotnickém nebo chemickém průmyslu. Česká společnost patří do francouzského holdingu Manutan International, který zaměstnává 2 200 lidí v 25 dceřiných společnostech v 17 evropských zemích.

Skupina Manutan využívá v Evropě asi 190 000 m2 skladovacích ploch, v nabídce má 400 000 produktů od 1 850 dodavatelů. Loni dosáhla celá skupina obratu téměř 19 miliard Kč.


MANUTAN s.r.o.
logo MANUTAN s.r.o.

Společnost MANUTAN s.r.o. je přední dodavatel výrobků a řešení pro kancelář, sklad a dílnu, ale také nabízí produkty v oblasti BOZP a PO, hygieny a úklidu nebo obalů a obalové techniky. Český MANUTAN sídlí v Ostravě a je součástí francouzského holdingu ...

 
 

Reklama

ZOBRAZIT PLNOU VERZI
© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2020, všechna práva vyhrazena.