logo TZB-info

estav.tv nový videoportál

Reklama

Gumové rohože udrží čistotu a zajistí lepší bezpečnost

Rohož umístěná u vstupu přináší řadu výhod: očištěním obuvi snižuje znečištění interiéru, zvyšuje pohodlí pracovníků a návštěvníků a zlepšuje první dojem z provozovny či pracoviště. A nejen to.

Nevyzpytatelné zimní období přináší neustálý boj s nepořádkem, který se do vnitřních prostor budov dostává na botách pracovníků či návštěvníků. Řešením jsou odolné gumové rohože.

Rohože zvládnou i velmi vysokou zátěž

Při výběru rohože je důležité promyslet její umístění, zatížení a ideálně také provozní teplotu. Jedině tak bude v dlouhodobém provozu přinášet maximální benefity. 

„Zákazníkům nabízíme různé materiály a typy rohoží, takže si vybere opravdu každý. Některé jsou např. uzpůsobené styku s oleji nebo mokrému prostředí. Nabízíme však i speciální průmyslové a kusové rohože, u nichž není nutné zahloubení. Pro atypické vchody vytvoříme rohože na míru," popisuje Petr Všetula, ředitel výroby ve firmě GUMEX, spol. s r.o.

Vyšší bezpečnost i komfort při pohybu

Rohože od GUMEXU, které se vyrábějí a zpracovávají z 30 - 50% z recyklátů, si pochvaluje řada podniků. „Rohože používáme jako pochozí plošiny pro obsluhu, abychom zabránili uklouznutí. Jsou umístěné venku, a to za každého počasí. Díky nim je pohyb pro obsluhu bezpečnější, jejich výhodou je též snadná manipulace," říká Michal Illek ze SCHWING Stetter Ostrava.

„Rohože používáme na několika místech - na střeše u sila a pásového dopravníku, kde to klouže, ale také u soustruhu a u schodů vedoucích ke dveřím. Jejich hlavní výhodou je zvýšení bezpečnosti při práci," doplňuje pracovník Xella CZ.

Rohože se svým speciálním odolným povrchem se osvědčily také v Alumina Systems s.r.o., kde se na CNC strojích používá při výrobě řezný olej. 

Více informací


GUMEX, spol. s r.o.
logo GUMEX, spol. s r.o.

Firma GUMEX, spol. s r.o. je rodinná firma založená roku 1994 v České republice. Od roku 2022 je jednou z firem holdingu GUMEX CENTRAL. Od roku 2006 působí dceřiná společnost GUMEX SK, spol. s r.o. také na Slovensku. Firma poskytuje své služby ve ...

 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2023, všechna práva vyhrazena.