logo TZB-info

estav.tvnový videoportál

Reklama

FeuerTrutz 2022 - společná expozice s agenturou CzechTrade

Firmy z oboru protipožární prevence mají možnost představit své výrobky v rámci společné expozice na veletrhu FeuerTrutz, kterou ve spolupráci s PKPO organizuje Agentura CzechTrade.

Veletrh protipožární prevence FeuerTrutz, který se uskuteční 29. - 30. 6. 2022 v Norimberku, je zařazen do dotačního projektu NOVUMM.

Zúčastněné firmy (malé a střední podniky) mají svou účast z části dotovanou, organizační příprava na veletrh je pro vystavovatele velmi nenáročná. Výstavní plochu zajistí CzechTrade a o stavbu společné expozice se postará dodavatel. Působí Vaše firma v oboru protipožární prevence? Máte zájem představit Vaše produkty na veletrhu FeuerTrutz za výhodných finančních podmínek?

V případě zájmu o více informací k veletrhu, k dotačnímu programu či k cenové nabídce, můžete kontaktovat pracovnici CzechTrade paní Dvořákovou, nebo zástupkyni veletržní společnosti paní Naďu Lichte.

Více informací


Česká agentura na podporu obchodu / CzechTrade
logo Česká agentura na podporu obchodu / CzechTrade

Agentura CzechTrade je národní proexportní organizace založená Ministerstvem průmyslu a obchodu s cílem rozvíjet mezinárodní obchod a vzájemnou spolupráci mezi českými a zahraničními subjekty. CzechTrade nabízí exportérům informační a asistenční služby, ...

 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2022, všechna práva vyhrazena.