logo TZB-info

estav.tv nový videoportál

Reklama

Produktový kalendář 2023 pro obchodní partnery ELVL, projektanty a architekty

Závěrem loňského roku vydala společnost ELVL s.r.o. pro své obchodní partnery produktový kalendář 2023, který je přehlídkou portfolia výrobků společnosti z oboru elektrického a ústředního vytápění.

Stolní produktový kalendář pro rok 2023 firmy ELVL je přehlídkou designu otopných těles BITHERM, elektrických koupelnových radiátorů, sušáků ručníků, vysoušečů obuvi a elektrických těles s elektronickou regulací určených do koupelnových radiátorů. Stolní kalendář je praktickým informačním zdrojem s příjemnou inspirací při práci architekta, projektanta, ale také obchodníka, či přímo investora při realizaci zakázek.

Produktové kalendáře ELVL jsou elegantním doplňkem pracovního stolu, který nás vítá a poskytuje důležité informace pro naší pracovní a také privátní činnost. Grafická prezentace výrobků společnosti, prezentovaná prostřednictvím stolního kalendáře, umožňuje snadný a rychlý kontakt s výrobcem designových radiátorů BITHERM a poskytuje přehled o jeho dalších službách v zakázkové výrobě radiátorů na míru.

Více informací


ELVL s. r. o.
logo ELVL s. r. o.

Výroba a prodej designových otopných těles a elektrických radiátorů BITHERM, trubkových koupelnových radiátorů v teplovodním i elektrickém provedení, elektrických sušáků ručníků, vysoušečů obuvi, elektrických topných těles s regulací vytápění a sušení.

 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2023, všechna práva vyhrazena.