logo TZB-info

estav.tv nový videoportál

Reklama

Dezinfikujeme, zvlhčujeme, ochlazujeme prostředí pro lidi i stroje

Dezinfekce prostoru pomocí aerosolů je trvalým způsobem vedoucím k dosažení rovnoměrné dezinfekce celého prostoru (recepcí, šaten, výrobního prostoru, skladu atp.).

Jedná se o doplněk klasické dezinfekce, která se aplikuje stíráním, která usiluje o co nejbezpečnější vzduch v místnosti. To znamená, že i skryté a těžko přístupné oblasti jsou dezinfikovány.

Volit je možné dezinfekci prostoru prostřednictvím vysokotlakého zvlhčování vzduchu merlin® s instalací do volného prostoru. Nabízíme vám technologii, kterou potřebujete pro dávkování dezinfekčního přípravku v předepsaných koncentracích pro již instalovaný systém vysokotlakého zvlhčování vzduchu merlin®. Je to dávkovací čerpadlo a související komponenty, které jsou integrovány do sestavy systému zvlhčování vzduchu. Tato dávkovací jednotka zaručuje přesné a rovnoměrné dávkování. Chcete-li získat tekutý dezinfekční prostředek, kontaktujte přímo výrobce. Upozorňujeme, že tento dezinfekční prostředek musí být schválen příslušným regionálním úřadem. Takováto certifikovaná činidla mohou být použita po konzultaci s výrobcem technologie zvlhčování vzduchu merlin®. Abychom neupřednostnili výrobce, nechceme vydávat doporučení produktů pro použití dezinfekčního prostředku.

Dezinfekce aplikovaná prostřednictvím aerosolu je užitečným a trvalým doplňkem konvenčních typů aplikací. Nenahrazuje čištění ani klasickou dezinfekci stíráním na vysoce kontaminovaných površích.

Dezinfekci aerosolem je možné provádět prostřednictvím Vašeho zvlhčovacího systému merlin®!

Zvlhčovací systém merlin® - v létě chlazení odpadního vzduchu, v zimě zvlhčování přiváděného vzduchu. Dokonalé klima v místnosti, pro materiály i stroje a zlepšující životní prostředí. Jedna čerpací stanice, ale se dvěma sestavami trysek (1 x přiváděný vzduch, 1 x odváděný vzduch), umožňuje zvlhčování a chlazení vzduchu z jednoho systému. Kompletní řešení se špičkovou hygienou zajišťuje maximální bezpečnost.

Více informací


Drekoma
logo Drekoma

DREKOMA - výhradní dovozce vlhkoměrů a zvlhčovacích systémů firmy MERLIN Technology GmbH. Úprava a demineralizace vody - reverzní osmoza,obchodní a zprostředkovatelská činnost, dřevařské stroje a zařízení, zpracování znaleckých posudků v oboru.

 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2023, všechna práva vyhrazena.