logo TZB-info

estav.tv nový videoportál

Reklama

Spojení s firmou Rewix Elektro

Spojili jsme se se zkušeným týmem Rewix Elektro a vstoupili na trh s fotovoltaikou. Jako první v ČR kombinujeme tepelná čerpadla s fotovoltaickými panely s tím, že vše namontujeme jako jedna firma.

Na počátku roku 2021 jsme propojení řemesla s novými technologiemi rozšířili o fotovoltaiku. Stalo se tak díky spojení s jedenáctičlenným týmem Lucie Bedrníčkové ze společnosti Rewix Elektro, specialistou v oblasti fotovoltaických elektráren.

Stali jsme se tak první společností v ČR, která umožní kompletní instalaci kombinace tepelných čerpadel a solárních panelů s tím, že jako jedna společnost obstaráme vše. 

K tomu nově přibyla pomoc s dotacemi na využití sluneční energie, s čímž má Lucie mnoho zkušeností. „Spojení s Topíte bude postupné a nenaruší žádné probíhající projekty a právě díky internímu systému Topíte se i naši současní zákazníci dočkají plně digitální řemeslnické služby, která je pro tuto firmu již standardem,“ pochvaluje si Bedrníčková.

Sledujte naše další novinky, kterých je v roce 2021 plný kotel.

Více informací


Woltair
logo Woltair

Inovativní firma umožňující nejsnadnější a nejrychlejší přístup k úspornému a ekologickému způsobu života. Klientům poskytujeme především odborné instalace tepelných čerpadel a fotovoltaiky.

 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2023, všechna práva vyhrazena.