logo TZB-info

TZB studio
zobrazit program

Flamco a Comap Vás zvou na první virtuální TZB veletrh v Slovenské a České republice

Společnosti FLAMCO a COMAP tvoří klastr Hydronic Flow Control nizozemské průmyslové skupiny Aalberts. Společně Vás zveme na první virtuální veletrh TZB expo, který bude probíhat ve dnech 23. – 26. 2. 2021.

Veletrh bude probíhat kompletně online a náš obchodní tým Vám bude k dispozici na našem online chatu. Na veletrhu Vám představíme řadu novinek z našeho sortimentu, takže se máte na co těšit.

Z dílny Meibes a Flamco představujeme novinky ze sortimentu čerpadlových skupin a automatů:

  • „MeiFlow Top S“ Inovativní předávání tepla a chladu snadno a efektivně,
  • „Flamcomat G4“ čerpadlová expanzní jednotka pro snadné udržování pracovního tlaku.
  • Snížení nákladů na energii je prioritou všech. Společnost COMAP každý den reaguje na tuto výzvu a nabízí ucelenou řadu termostatických ventilů a hlavic.

MeiFlow Top S

  • Meibes MeiFlow Top S je ta správná čerpadlová skupina pro váš projekt. Nabízí maximální variabilitu a použití. Jako propojení mezi zdrojem a okruhem pro předávání tepla jsou čerpadlové skupiny nezbytné pro efektivní předávání tepla v budovách. MeiFlow Top S pro topné a chladicí systémy je k dispozici v různých provedeních specifických pro konkrétní aplikaci a nastavuje tak nové standardy funkčnosti.

Flamcomat G4

  • Flamcomat G4 je čerpadlem ovládaná automatická expanzní jednotka, která účinně udržuje pracovní tlak celého systému vytápění nebo chlazení a odstraňuje plyn z média. Tvorba plynu v systému totiž může způsobovat hromadění nečistot, korozi a opotřebení, což vede k poruchám a snížení účinnosti. Investice do zařízení Flamcomat G4 znamená sázku na jistotu.

Flamco CZ s.r.o.
logo Flamco CZ s.r.o.

Společnost Flamco CZ s.r.o. je součástí nizozemské průmyslové skupiny Aalberts, části Hydronic Flow Control. Reprezentuje značky Flamco-Meibes-Simplex. Nabídka společnosti pokrývá široké spektrum inovativních systémů techniky zařízení budov od instalace ...

 
 

Reklama

ZOBRAZIT PLNOU VERZI
© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2021, všechna práva vyhrazena.