logo TZB-info

iF Design Award – další zlato pro společnost Viega


Zlatá cena na iF Design Award 2020: 78 designérských expertů z celého světa z více než 20 zemí se shodlo na ocenění vynikající designérské práce na ovládací desce Visign for More 202 v podobě žádané zlaté známky iF Label.

Opravdovou smršť medailí poznala společnost Viega na soutěži iF Design Award 2020. Cenu v kategorii Koupelna získalo hned pět ovládacích desek pro WC a sprchový žlábek.

Ovládací deska Visign for More 202 obdržela navíc za vynikající designérské zpracování naprosto výjimečné ocenění v podobě zlaté plakety iF. Novinky společnosti Viega z programu Visign byly vyvinuty ve spolupráci se studiem ARTEFAKT design z Darmstadtu a za necelý rok po svém uvedení na trh se mohou pochlubit důležitými designérskými cenami.

Zlatá cena iF Gold Award 2020

Výrobky společnosti Viega se úspěšně prosadily v ambiciózním konkurenčním prostředí mezi 7298 adepty z 56 zemí. Ovládací deska Visign for More 202 přitom získala zcela mimořádné ocenění v podobě zlaté známky iF Label. Ta byla letos udělena celkem 75krát. Porota vyzdvihla zejména vyváženou kombinaci moderních, elektronických funkčních prvků s tradičními formami. Ovládací deska Visign for More 202 představuje krásu minimalistického designu v perfektním provedení a řadí se mezi nejúspěšnější držitele světově renomované designérské ceny.

Moderní a harmonické koupelny od Viega

Společnost Viega nabízí svým portfoliem produktů Visign řešení pro ucelené koncepce koupelen. Ovládací desky je možné dodat ve více než 50 sériových variantách v zajímavých materiálových kompozicích a se zvláštními barevnými odstíny. Modernímu zařízení koupelny nebo WC tak nestojí nic v cestě. Produkty jsou rozčleněné do sérií Visign for More, Visign for Style a Visign for Life.

Rovněž nový sprchový žlábek Advantix Cleviva umožňuje vysokou míru variability v koupelně. Žlábek může být umístěn kdekoliv v ploše dlažby: uprostřed místnosti, na straně nebo přímo u stěny. Při montáži se dá výška i délka sprchového profilu přizpůsobit konkrétním montážním podmínkám, stejně jako umístění odtokového potrubí.

O inovativnosti a mimořádné práci v oblasti designu výrobků Viega svědčí i mnohá další aktuální ocenění. K nim patří významné ceny jako German Design Award 2020, Red Dot Design Award 2019 nebo také Design Plus powered by ISH 2019.

Viega s.r.o.
logo Viega s.r.o.

Společnost Viega se 3000 zaměstnanci v současnosti patří k předním výrobcům instalační techniky. Produkty se vyrábějí ve čtyřech továrnách v Německu a speciální řešení pro severoamerický trh zajišťuje McPherson/USA. Pro společnost Viega je nejdůležitější ...

 
 

Reklama

ZOBRAZIT PLNOU VERZI
© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2020, všechna práva vyhrazena.