logo TZB-info

estav.tvnový videoportál

Reklama

Reflex Solutions Guide – projektování s produkty Reflex

Obsáhlá publikace s teoretickými základy a návrhy zařízení Reflex. Expanzní technika, odplyňování, výměníky tepla, zásobníky teplé vody, odlučovače, rozdělovače Sinus a mnohé další.

Ucelené a komplexní odborné znalosti a zkušenosti v oblasti rozdělovačů, zařízení na udržování tlaku, odplyňování, doplňování a úpravy vody s teoretickými informacemi a praktickými příklady.

Produkty a systémy od společnosti Reflex nebo společnosti Sinusverteiler je možné nalézt ve vytápěcích a chladicích centrech i v solárních a vodovodních soustavách všech typů a velikostí budov. Vhodná a optimálně sladěná technická řešení v oblasti budov a průmyslových objektů skupiny Winkelmann Group naleznete všude - od rodinných domů až po velké obytné, komerční a nemocniční budovy, školy až po stadiony, letiště, centra dálkového vytápění a velké průmyslové objekty.

Celé produktové spektrum zahrnuje systémová řešení expanzních systémů, odplyňování, přípravy vody, ohřevu a akumulace vody jakož i rozdělovače a hydraulické výhybky. Přikládáme vysokou důležitost účinné synergii produktů značek Reflex a Sinusverteiler. Při vyhledávání vhodných řešení Vám poskytujeme podporu již od samotného zahájení fáze plánování.
REFLEX CZ, s. r. o.
logo REFLEX CZ, s. r. o.

Značka Reflex je v mnoha zemích světa známá svými zařízeními na udržování tlaku v topných soustavách a systémech pitné a užitkové vody. Expanzní nádoby a systémy - vše od malých soustav v rodinných domcích až po velké soustavy zásobování teplem. Doplňovací ...

 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2022, všechna práva vyhrazena.