logo TZB-info

Podlahové topení

Datum: 11.1.2018 4:15  |  Autor: Lukáš Wimmer  |  Organizace: TZB-Wimmer, s.r.o.  |  Firemní zpráva

Jsme rodinná firma, která se specializuje na vytápění rodinných domů a středních budov, zdravo-technické instalace a rozvody plynu.

TZB-Wimmer, s.r.o.
Ševelova 2278/9
62800 Brno

tel.:608 800 516
e-mail:
web:www.tzbw.cz

Podlahové topení

Prostřednictvím zkušeného realizačního týmu přinášíme svým klientům z jižní Moravy a Brna špičkové know-how a uplatnění poznatků do praxe. Díky tomu jsme dokázali naplnit potřeby a očekávání našich zákazníků lépe, než kterákoli firma.

A to Vám garantujeme! :) Po dobu záruky 5 let totiž jednou ročně provádíme kontroly a servis bezplatně, čímž předcházíme zbytečným závadám na instalovaném zařízení.

Příklad z praxe:

Pro našeho klienta jsme instalovali dnes velmi populární podlahové topení.

Jeho požadavky byly:
  • systém podlahového topení použitelný pro kondenzační kotel i pro tepelné čerpadlo
  • bylo naplánováno, že podlaha bude anhydrid a dlažba – proto jsme zvolili variantu systémové desky, ne AL folii, která negativně reaguje s anhydridem
Zvolené produkty:
  • podlahové topení na systémovou desku značky Ivar,
  • potrubí podlahového topení Ivar Al-Pex Turatec – 16 mm,
  • obvodový dilatační pás s fólií proti zatečení anhydridu

Máte také jasnou představu a specifické požadavky na provedení? Nebo nevíte přesně, jak řešit rekonstrukci vytápění, rozvodů plynu či vody? Uvažujete na léto o klimatizaci nebo o solárních panelech? Rádi odpovíme na všechny vaše dotazy, navrhneme řešení a uděláme vám nezávaznou cenovou kalkulaci - Kontaktní formulář.

Budeme se těšit na kontakt s vámi.

TZB - Wimmer
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Vlastnosti automatického kotle Dakon DOR 5N Automat

17.3.2018 | redakce TZB-info ve spolupráci se značkou Dakon
Příznivci využití tuhých paliv, kteří oceňují dlouhou životnost kotlů Dakon typů DOR s ručním přikládáním, mají možnost při zachování věrnosti značce přejít na mnohem komfortnější a účinnější způsob vytápění, a to instalací automatického kotle Dakon DOR 5N Automat.

Dakon DOR 5N Automat – třída kotle 4 a 5 a EkoDesign

16.3.2018 | redakce TZB-info ve spolupráci se značkou Dakon
V sérii videí, na které je odkaz v článku, je představen nový automatický kotel značky DAKON, DOR 5N Automat, který pro palivo pelety splňuje požadavky emisní požadavky třídy 5 a pro náhradní palivo hnědé uhlí zrnitosti Ořech 2 požadavky třídy 4. Pro obě tato paliva splňuje kotel požadavky směrnice o EkoDesignu. Tyto vlastnosti kotle umožnily jeho zařazení mezi spalovací zdroje tepla podporované v dotačním programu Kotlíkové dotace ve druhé vlně (2017). Video zachycuje montážní kroky a rovněž ozřejmuje postup čištění kotle pro jeho provozovatele.

Novela zákona o ochraně ovzduší: Povinné revize kotlů jednou za 3 roky a nižší cena revizí

15.3. 14:00   MŽP navrhuje spolu s poslankyní za ANO Evou Fialovou změnu frekvence tzv. revizí kotlů a zlevnění ceny za dopravu i samotnou kontrolu. více >>>

Vliv únorových mrazů na náklady za vytápění

15.3.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Budou mít únorové mrazy vliv na růst nákladů za teplo k vytápění nebo nebudou? Odpověď dávají dlouhodobější průměry.
diskuse: 1 příspěvek, 15.03.2018 10:55

Porovnání emisí benzo[a]pyrenu z jednotlivých kategorií zdrojů

12.3.2018 | Ing. František Hopan, Ph.D., Ing. Jiří Horák, Ph.D., Ing. Kamil Krpec, Ph.D., Ing. Petr Kubesa, Ing. Milan Dej, Ph.D., Ing. Jiří Ryšavý, Ing. Vendula Laciok, Ph.D., Jiří Kremer, VŠB-TU Ostrava, Výzkumné energetické centrum
Cílem tohoto příspěvku je porovnat emise BaP z vytápění domácností, průmyslové emise BaP a emise BaP z dopravy v rozsahu České republiky a jednotlivých krajů ČR za použití aktuálních bilančních přístupů, jež jsou používány pro vykazování emisí BaP za ČR v rámci Úmluvy o dálkovém znečišťování ovzduší přesahujícím hranice států (CLRTAP).
diskuse: 5 příspěvků, poslední 15.03.2018 10:58
 
 ZOBRAZIT PLNOU VERZI
© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2018, všechna práva vyhrazena.