logo TZB-info

Kanadský trailer Vanellus míří na veletrh Infotherma 2018

Datum: 10.1.2018 02:00  |  Organizace: Vanellus Energy s.r.o.  |  Firemní zpráva

Přijďte se podívat 22.- 25. 1. do našeho kanadského traileru a vyberte si špičkový produkt s výstavní slevou! Uvidíte zplyňovací kanadská kamna či krbové vložky, kanadské zahradní grily, ventilátory a další příslušenství.

Kanadský trailer Vanellus bude k vidění na veletrhu Infotherma 2018
Kanadský trailer Vanellus bude k vidění na veletrhu Infotherma 2018

Najdete nás na stánku číslo 179.

Více informací o našich produktech najdete na stránkách Vanellus, kde jsou zobrazeny jednotlivé sekce - kanadská kamna nebo NAPOLEON grily.

Naše kanadská kamna a vložky vynikají při velkém výkonu malou spotřebou dřeva, dlouhou dobou hoření, nízkým emisemi, samočistícím systémem skla dveří a dlouhou životností a zárukou. V naší nabídce jsou 3 největší výrobci s mnoha modely. Grily z Kanady jsou špičkou mezi zahradními grily. Od cestovních grilů, přes kvalitní skříňové až po vestavbové. Většina je na propan-butan, existují varianty i na zemní plyn a v nabídce je i několik grilů na dřevěné uhlí. Grily díky jejich výkonu můžete používat celý rok – i v zimě. Samozřejmostí je i mnoholetá záruka.

Spolupracovníci firmy Vanellus se těší na vaši návštěvu!

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Kontrola tmavosti kouře, aneb jak každý může kontrolovat kvalitu ovzduší v okolí

23.3.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Tmavý kouř signalizuje nedokonalé spalování a nebo použití neschváleného paliva. Kdy je kouř nepřípustně tmavý? Srovnávací měřítko nabízí Ringelmannova metoda, jejíž použití je jednoduché.

Vzpomínka CTI ČR na pana Miroslava Vybírala

21.3. 1:48   Miroslav Vybíral se dlouhodobě věnoval činnosti v oblasti energeticky úsporných projektů. Svoje odborné znalosti předával po mnoho let a obětavě udržoval povědomí topenářského řemesla. více >>> (Cech topenářů a instalatérů ČR)

Emise CO2 a jejich dopad na hodnocení zdrojů v budovách

19.3.2018 | Ing. Jiří Novotný, Fakulta strojní, ČVUT v Praze, doc. Ing. Tomáš Matuška, Ph.D., Univerzitní centrum energeticky efektivních budov, ČVUT v Praze
Jedním z nejznámějších a nejvýznamnějších skleníkových plynů je oxid uhličitý (CO2), který vzniká jednak přírodními procesy, nicméně v posledním století k jeho vzniku významně přispívá spalování uhlíkatých paliv, zejména pak fosilních paliv. Tento text je zaměřen na emise CO2 související s energetickými přeměnami pro dodávku energie do budov.
diskuse: 3 příspěvky, poslední 21.03.2018 08:45

Místo starého kotle automatický

18.3.2018 | redakce TZB-info ve spolupráci se značkou Dakon
Výměna vysloužilého starého kotle na tuhá paliva s ručním přikládáním je příležitostí k jeho náhradě za automatický, který uživateli zajistí zásadní zvýšení komfortu vytápění. Vzhledem k plně automatickému řízení spalovacího procesu, které je provázáno s přísunem paliva ze zásobníku, se v automatickém kotli zvyšuje účinnost využití paliva.

Wels Energiesparmesse 2018 – největší rakouský veletrh zaměřený na TZB

18.3.2018 | Ing. Petr Kubesa, VŠB-TU Ostrava, Výzkumné energetické centrum
Rakouský veletrh Energiesparmesse, který tradičně proběhl v hornorakouském městě Wels, je ukazatelem trendů, které probíhají v oboru vytápění u našich jižních sousedů. Autor článku zachytil základní trendy, které byly letos prezentovány. Rakousko je leaderem ve využití biomasy a tak veletrh ve Welsu ve spojení se souběžně probíhající konferencí World Sustainable Energy Days je důležitým místem setkání příznivců tohoto paliva.
 
 ZOBRAZIT PLNOU VERZI
© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2018, všechna práva vyhrazena.