logo TZB-info

TZB studio
zobrazit program

Hadice na odsávání pilin, hoblin, prachu, třísek

Průmyslová hadice PUR, spirálová, flexibilní, odolná proti mechanickému opotřebení. Pro dřevozpracující, nábytkářská a jiný průmysl

Průmyslová hadice PUR, spirálová, flexibilní, odolná proti mechanickému opotřebení

Hadice typu PUR MB jsou učeny k sání a odsávání pilin, hoblin, třísek, dřevního odpadu, prachu a jiných abrazivních částic. V naší nabídce můžete najít hadice PUR MB s různou tloušťkou stěny a to od 0,4 mm do 2,1 mm. Tento parametr určuje odolnost a flexibilitu hadice.

Tloušťky 0,4 mm jsou vysoce flexibilní a vhodné pro odvětrávání čí odsávání jemných částic při malých rychlostech. PUR MB 2,1 mm mají sníženou ohebnost díky množství polyuretanu ve stěně a jsou vhodné pro odsávání velkých částic jako je písek, štěrk, kámen, uhlí a jiné abraziva. Tento typ má vysokou životnost. Naší nejprodávanější hadicí pro dřevozpracující provozy a dílny jsou PUR MB 0,7 mm (vysoká odolnost + dobrá flexibilita). Skelet hadice je tvořen poměděným drátem tl. 1,2 – 3,5 mm v závislosti na průměru. Vypouštění statického náboje se řeší uzemněním spirály.

Firma ATH INTERNATIONAL se zabývá výrobou a prodejem průmyslových hadic pro odsávání v dřevozpracujícím, nábytkářském, textilním, potravinářském, zemědělském, chemickém, stavebním, strojírenském a jiném průmyslu.


Hadice RONDO s.r.o.
logo Hadice RONDO s.r.o.

Flexibilní, spirálové, odsávací, průmyslové hadice. Hadice pro dřevozpracující, nábytkářský, potravinářský, zemědělský, stavební, chemický a jiný průmysl. Pro sání pilin, hoblin, prachu, potravin, alkoholu, obilí, kukuřice. Odsávání chemikálií, výparů, ...

 
 

Reklama

ZOBRAZIT PLNOU VERZI
© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2022, všechna práva vyhrazena.