logo TZB-info

estav.tv nový videoportál

Peletový kotel vyberete na veletrhu Moderní vytápění 2018

Ideální příležitost pro výběr nejvhodnějšího peletového kotle, kamen anebo dodavatele paliva bude opět letos na Výstavišti Praha-Holešovice. Tradiční mezinárodní veletrh vytápění, krbů, kamen a úspor energií Moderní vytápění se koná ve dnech 1. – 4. února 2018. Klastr Česká peleta letos ukáže návštěvníkům přes 40 modelů peletových kotlů a kamen a poradí, jak získat finance z kotlíkové dotace.

Klastr Česká peleta je největší sdružení výrobců a prodejců kotlů a paliv z biomasy. Pro veletrh Moderní vytápění připravujeme společnou expozici řady našich úspěšných členů, kteří budou prezentovat rozsáhlou nabídku výrobků a služeb pod jednou „střechou“.

Těší se na vás reprezentanti firem ETA, OPOPDAKON, Timco, Easypell, Zelená biomasa, ePelety, VERNERFabrika SK, ABtop, DUFAa BIOMAC. Vlastní stánky připravují Atmos, Rojek, DřevoproduktHostomský.

Zástupci klastru i jednotlivých firem budou po celou dobu trvání výstavy k dispozici všem návštěvníkům a budou vysvětlovat pozitiva peletového vytápění a zodpovídat otázky týkající se praktického provozu peletových kotlů a kamen nebo také snadného dovozu pelet až do domu. Produkce dřevních pelet je nyní podle Mezinárodní energetické agentury IEA nejrychleji rostoucím energetickým odvětím na světě. Zkrátka to, co teď letí do kotlů a kamen, jsou pelety.

Výbornou příležitost k pořízení peletového kotle zajišťují v současné době kotlíkové dotace, které jsou k dispozici ve většině krajů. Pokud vyměňujete starý, neekologický kotel za nový, peletový, dostanete od státu až 80 % ceny kotle. Na stánku Klastru Česká peleta vám poradíme, jak a kde podat žádost a které kotle můžete z dotace financovat. Obraťte se na nás!

Doprovodný program

Klastr Česká peleta letos zajišťuje také část programu, a to v pátek 3. února odpoledne od 14.30 hodin. Těšit se můžete na následující přednášky:


14.30 – 15.00
Ing. Jaroslav Bečvář (PROPULS SOLAR s.r.o.)
Efektivní využívání solární energie a dotací

15.00 – 15.30
Ing. Vladimír Stupavský (Klastr Česká peleta)
Vytápění peletami pro každého: dostupně a komfortně – popis trhu s peletami, kvalita pelet, dostupnost peletových kotlů a typy na ideální instalace do rodinných domů

15.30 – 16.00
Petr Šigut (DŮM KOTLŮ.CZ)
Návod, jak uspět v kotlíkových dotacích – nové podmínky a případná rizika 2. vlny kotlíkových dotací


Česká peleta, z.s.p.o.
logo Česká peleta, z.s.p.o.

Národní asociace Klastr Česká peleta zastupuje na českém a slovenském trhu stovku firem. Jsou jimi výrobci a prodejci kotlů a kamen na dřevo a dřevní pelety, výrobci a distributoři pelet, briket, dřeva a štěpky. Je poskytovatelem mezinárodní certifikace ...

 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2022, všechna práva vyhrazena.