logo TZB-info

estav.tv nový videoportál

Reklama

Nový pohon Irismo® WireFree 45 pro záclony a závěsy

Přemýšlíte, čím zpříjemnit interiér, abyste se v něm cítili komfortněji, elegantněji, zkrátka v pohodě? Odpovědí mohou být motorizované záclony a závěsy, díky kterým můžete navodit příjemnou atmosféru kdykoli během dne i noci, a to jediným stisknutím tlačítka ovladače, mobilu nebo zatažením za látku.


„Design interiéru úzce souvisí s naší náladou a pohodou. Tu můžete bez nadsázky ovlivnit díky novému pohonu Irismo® WireFree 45 pro řasené i neřasené záclony a závěsy do 45 kg a kolejnice do délky 10 metrů. Jedná se o tichý elegantní motor, který nijak nenaruší vzhled interiéru. Naopak díky svým funkcím přinese nové možnosti, jak ho vylepšit či změnit,“ popisuje Tomáš Kubíček, Product Marketing Manager Somfy.

Kromě tichého a hladkého chodu patří k výhodám pohonu Irismo® snadná instalace, dokonalé řasení látky, nastavitelná rychlost či funkce Touch Motion, kdy pohyb závěsu spustíte jemným zatažením za látku. Využít lze i oblíbenou mezipolohu „my“, díky které se závěs či záclona nastaví tak, jak máte nejraději. Za zmínku stojí i dlouhá životnost baterie – a to až 9 měsíců na jedno nabití! Irismo® WireFree 45 navíc může být součástí inteligentní domácnosti, je plně kompatibilní se systémem TaHoma od Somfy.

Motorizované závěsy jsou skvělým společníkem pro relaxaci, den s dětmi i romantickou večeři. Pomocí dálkového ovladače, chytrého telefonu či bezdrátového nástěnného ovladače vytvoříte snadno a rychle tu pravou atmosféru.

Irismo přináší punc francouzské elegance do všech interiérů.

Více na www.somfy.cz

 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2024, všechna práva vyhrazena.