logo TZB-info

estav.tv nový videoportál

Vyzkoušejte nový konfigurátor betonových schodišť od Liaporu

Součástí nabídky Lias Vintířov jsou také prefabrikované stropy, balkony a schodiště z LiaporBetonu, které kromě zrychlení a usnadnění výstavby přináší i další výhody. Schodiště si nyní navíc můžete snadno nakonfigurovat na míru na novém webu.

Prefabrikovaná schodiště na míru

I přes to, že se schodiště Liapor vyrábí v typových provedeních, je možné si je do značné míry přizpůsobit vlastním potřebám. U prostorových schodišť je možné vybírat z nabízených variant šířek ramene, počtu stupňů nebo výšek stupňů. U přímých schodišť lze navíc zvolit rozměr dle přání i variantu bez podesty, či s podestou a díky kombinaci 2–3 dílů vytvořit schodiště do tvaru L či U. U všech typů schodišť je dále možné vybírat z hladké pohledové úpravy, nebo protiskluzové úpravy stupňů, která je vhodná především pro vnější schodiště. Exteriérová schodiště lze pro vyšší bezpečnost doplnit ještě protiskluznými lištami, které se zabudují přímo do stupňů.

Všechny možnosti najdete na webu www.liastrop.cz, kde si můžete své schodiště navolit v online konfigurátoru. Stačí vybrat vhodný typ schodiště, zadat volitelné parametry a odeslat poptávku pro sestavení individuální nabídky. Pokud se vám nechce nic vyplňovat, přiložte do připraveného formuláře obchodním zástupcům Liapor projektovou dokumentaci (výkres schodišťového prostoru, výkres tvaru schodiště a řez schodištěm), vyplňte kontaktní údaje a počkejte si na nabídku, ve které je zkalkulována jak výrobní dokumentace, tak i doprava na místo stavby.
Výhody prefabrikovaných schodišť

Prefabrikovaná schodiště Liapor přináší mnoho výhod. Mezi ty největší patří beze sporu urychlení a usnadnění výstavby. Vyrábí se totiž na základě individuální výrobní dokumentace v závodě PREFA ve Vintířově. Hotová se pak transportují na stavbu, kde zabere montáž pomocí jeřábu zpravidla 1 hodinu. Schodiště lze prakticky ihned po dokončení montáže bez omezení plně využívat. To s sebou nese další velké plus – zvýšení bezpečnosti a komfortu na stavbě při přesunu řemeslníků mezi podlažími. Schodiště jsou samonosná. Zábradlí je možno pevně ukotvit ke schodišti.

Další výhody pak přináší materiál použitý pro výrobu schodišť. Je jím lehký keramický beton (LiaporBeton). Ten má díky obsahu keramického kameniva Liapor (keramzitu) vlastnosti podobné keramickým hmotám. Díky tomu zajišťuje lepší tepelnou izolaci a omezuje přenos hluku a vibrací do přilehlých stěn. Zachovává si ale také požární odolnost, pevnost a dlouhou životnost, podobně jako běžný beton.

U výčtu výhod je také nutno zmínit velmi rozumnou cenu a široké možnosti pro finální povrchovou úpravu.

Chcete-li vědět více o nabídce prefabrikovaných schodišť z LiaporBetonu nebo dalších prefabrikovaných dílců pro hrubou stavbu od Liaporu, navštivte web www.liastrop.cz.

LIAPOR | Lias Vintířov, lehký stavební materiál k.s.
logo LIAPOR | Lias Vintířov, lehký stavební materiál k.s.

Společnost Lias Vintířov, lehký stavební materiál, k. s. vyrábí kompletní sortiment stavebních materiálů LIAPOR pro hrubou stavbu. Základním materiálem pro jejich výrobu je lehké keramické kamenivo Liapor, které nahrazuje běžné přírodní kamenivo.

 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2023, všechna práva vyhrazena.