logo TZB-info

estav.tvnový videoportál

Reklama

Realizace stínění mateřské školky v pražském Hloubětíně

Podívejte se s námi, jak Maron zastínil budovu mateřské školky v pražském Hloubětíně. Použity byly elektrické venkovní žaluzie se samonosnou konstrukcí.

Realizace stínění mateřské školky v pražském Hloubětíně

Měli jsem to štěstí, že jsme mohli realizovat stínění na unikátní budově v pražském Hloubětíně. V této novostavbě sídlí Mateřská školka EduArt a právě zde probíhají zápisy dětí.

Prostor je to opravdu jedinečný, dvoupodlažní budova s pěknou zahradou je obložena cedrovým dřevem. Stavba je kónického tvaru, což byl tvrdý oříšek, se kterým se museli technici z Maronu vypořádat.

Příprava tohoto projektu trvala přes 2 roky a systém stínění musel být předem jasný. Osadit žaluzie do oken budovy kuželovitého tvaru v šikmé ploše nebylo vůbec jednoduché. Zvoleny byly venkovní žaluzie typu Z-90 se speciální samonosnou konstrukcí. Pohon 50 kusů žaluzií je motorový a ovládá se po skupinách tlačítky v interiéru.

Jak se vám líbí?

Pokud i vy máte zájem o venkovní žaluzie, určitě nám napište - info@maron.cz, nebo přes náš poptávkový formulář na našem webu www.maron.cz

Venkovní žaluzie


Maron CZ s.r.o.
logo Maron CZ s.r.o.

Maron nabízí stínění. Pro stínění oken zvenku: venkovní žaluzie, předokenní hliníkové rolety, screenové rolety. Pergoly a markýzy pro stínění venkovních prostor - zahrad, teras, balkonů a zastínění zimních zahrad. Do interiéru nabízíme např. látkové ...

 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2022, všechna práva vyhrazena.