logo TZB-info

Novinka v průmyslu výroby dveří a zárubní – povrch PREMIUM

Datum: 4.1.2018 04:00  |  Organizace: ERKADO CZ s.r.o.  |  Firemní zpráva

V říjnu roku 2017, na 45leté oslavě zahájení výroby, společnost ERKADO představila novou technologii dveřních křídel STILE a zárubní v povrchové úpravě PREMIUM.

ERKADO CZ s.r.o.
Průběžná 1548/90
100 00 Praha

tel.:800 111 999,
e-mail:
web:erkado.cz  dvere-erkado.cz
Dveře Erkado

Jedná se o moderní a designové rámové dveře, vyrobené bezrámečkovou technologií s velice odolným povrchem za cenu již od 3 872 Kč.

Řeknete si, že odolný povrch není žádnou novinkou. Ano, souhlasím, ale náš povrch Premium se dokáže ohnout přes různá zakulacení a rohy. Díky tomu jsou naše dveře vyrobené bez viditelných spojů na hranách dveřních křídel a také zárubní. Tato technologie prodlužuje životnost dveří a je to důležité obzvlášť u dveří do koupelen, které jsou zatížené zvýšenou vlhkostí.

Povrch Premium dokážeme ohnout i přes zaoblenou výplň dveří bez prasknutí na zlomu. Důkazem jsou například dveře ARALIE, EVODIE a NOLINA, které díky tomu mají jedinečný design proti ostatním dveřím. Jsem přesvědčen, že když budete mít návštěvu, tak Vaši známí si dobře zapamatují Vaše dveře ERKADO díky jejich modernímu vzhledu.

Technologie výroby povrchu spočívá ve smíchání pryskyřicí a lepidla. Jedná se o německý produkt, který Vám garantuje vysokou kvalitu a nádherný vzhled.

Dovolujeme si obrátit Vaši pozornost na vzhled povrchu Premium. Základním cílem při výrobě je dosažení vzhledu podobného přírodní dýze tak, aby na pohled dveře působily jako z přírodního materiálu. Pravě povrch Premium ve Vás probudí ten dojem, jelikož ve své struktuře má otištěnou podobu dřeva.

V nabídce máme také bílý Premium, který má hladký povrch a je vhodný do jakéhokoliv interiéru, bez nutnosti ladění kresby dřeva.

Jedná o jednu z nejmodernějších světových technologií ve výrobě dveří.

Navštivte naše obchody a budete příjemně překvapeni cenou a kvalitou.

Vaše výroba ERKADO

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Sledování povrchových teplot na prototypu atypického světlovodu pod infračervenou lampou

5.2.2018 | Ing. Ayodeji Omishore, doc. Ing. Miloš Kalousek, Ph.D., VUT Brno, Fakulta stavební. Ústav pozemního stavitelství, Petr Mohelník, Centrum informačních technologií VUT Brno
Prototyp atypického světlovodu s parabolickým koncentračním zrcadlem byl testován z důvodu stanovení povrchových teplot při působení slunečního záření. Účelem zkoušek je zjistit zvýšení teploty a posoudit možná problematická místa spojená s přehřátím stavebních konstrukcí a materiálů v místě instalace světlovodu.
Fenstar

Bezpečnostní okna Fenstar ve standardu

31.1. 15:13   Podívejte se na záznam improvizované zkoušky odolnosti bezpečnostního okna Fenstar, která proběhla na veletrhu For Arch 2017. více >>>

German Design Award 2018: Trojitý triumf pro Schüco

2.12.2017 | Schüco International KG
V Německu byly uděleny ceny za výjimečný design. Tamní výrobce hliníkových a plastových systémů pro okna, dveře a fasády značky Schüco v mezinárodní soutěži German Design Award 2018 získal ocenění pro tři své produkty.

Masonite představil protipožární, bezpečnostní a voděodolné dveře

29.10.2017 | redakce
Společnost Masonite na stavebním veletrhu FOR ARCH představila interiérové protipožární dveře s deklarovanou bezpečnostní třídou RC 2 a zvýšenou protihlukovou ochranou LUME EXTRA Safety Acoustic. Druhou novinkou jsou voděodolné dveře do vlhkých provozů AQUA EXTREM.
 
 ZOBRAZIT PLNOU VERZI
© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2018, všechna práva vyhrazena.