logo TZB-info

TZB studio
zobrazit program

Vstupte do nové éry elektrosvařování – nová mobilní aplikace pro svařování elektrotvarovek FRIALEN®

Společnost Aliaxis Deutschland, výrobce elektrotvarovek FRIALEN, vyvinul mobilní aplikaci FRIAMAT APP, pomocí které lze snadno ovládat svařovací přístroj FRIAMAT prime eco z mobilního telefonu a zjednodušit si práci.

Aplikace, která funguje online i offline, má kromě samotného ovládání svářečky také další funkce, které při procesu svařování a dokumentování oceníte. Protokoly o svarech se automaticky stahují do aplikace a lze k nim snadno a rychle přidávat fotografie, GPS souřadnice nebo další poznámky o svařování, počasí, lokalitě apod. Protokol pak jednoduše odešlete na jeden či více emailů, nebo do cloudového úložiště.
Aplikaci si můžete nyní zdarma stáhnout v GooglePlay obchodu pro Android nebo v AppleStore pro Apple IOS. Brzy také doplníme verzi v českém jazyce.

Podívejte se, jak funguje:

Pokud máte zájem o proškolení, nabízíme Vám podrobný videonávod na čtyřech videích, nebo Vás rádi proškolíme individuálně na stavbě či online pomocí naší školicí aplikace.

Videonávod

1. Spojení se svařovacím automatem FRIAMAT prime eco

2. Svařování prostřednictvím mobilní aplikace FRIAMAT APP

3. Zobrazení výsledků svařování

4. Odeslání svařovacích protokolů

Více informací na https://www.aliaxis-ui.cz/svarecky/friamat-app.html.


Nicoll Česká republika, s.r.o.
logo Nicoll Česká republika, s.r.o.

Nicoll Česká republika, s.r.o. je vaším spolehlivým dodavatelem stavebních materiálů - pro odvodnění a hospodaření s dešťovou vodou od střechy až po vsakování dešťové vody a liniové odvodnění a dále sortiment pro vnitřní instalace a sanitu.

 
 

Reklama

ZOBRAZIT PLNOU VERZI
© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2022, všechna práva vyhrazena.