logo TZB-info

estav.tv nový videoportál

25. jubilejní ročník veletrhu o střechách a úsporách energií s novým logem i www stránkami

Veletrh pro střechy, stavbu a úspory energií, prezentovaný nyní nově s názvem STŘECHY-SOLAR-ŘEMESLO (původně Střechy Praha) proběhne 15.–17. 2. 2024 a oslaví 25 let své úspěšné existence. K tomuto čtvrtstoletí veletrhu jsme připravili řadu novinek včetně zcela nových webových stránek.

Veletrh jako nepostradatelný zdroj informací pro odborníky i širokou veřejnost každoročně přináší aktuální témata, spolupracuje se špičkovými odborníky a zve významné osobnosti. Cílem organizačního týmu veletrhu je neustále zdokonalovat veškeré služby, jak pro vystavovatele, tak v oblasti komunikace s veřejností. S tímto cílem koresponduje i nová forma prezentace veletrhu.

Úprava názvu a redesign loga veletrhu

Dosavadní soubor tří veletrhů Střechy Praha, Solar Praha a Řemeslo Praha je nyní prezentován jako jedna akce s názvem STŘECHY-SOLAR-ŘEMESLO, která zastřešuje všechny původní aktivity a reprezentuje tak přehledněji vše, o čem veletrh je a bude. S úpravou názvu úzce souvisí i nové logo veletrhu. Čistý a moderní design loga odráží inovativního ducha akce a odvětví, která zastupuje.

Nová identita je pro veletrh významným krokem vpřed. Odráží naše odhodlání ještě více upevnit pozici veletrhu na trhu, držet krok s nejnovějšími trendy v oboru a být centrální platformou dění okolo střech a úspor energií,“ říká ředitelka veletrhu Jitka Šefránková.

S novým vizuálem se setkáte již nyní při přípravách veletrhu, v tisku, online marketingových aktivitách a veškeré další komunikaci.
Nové webové stránky veletrhu

Kromě úpravy názvu a redesignu loga se veletrh může pochlubit zcela novými www stránkami, na nichž je patrná komplexní modernizace, zjednodušení struktury stránek, a tím snadnější a rychlejší vyhledání potřebných informací. Novinkou na webu je přehledné megamenu, které je významným pomocníkem při jednotlivých krocích výběru.

Cílem těchto změn je zjednodušení a zpřehlednění komunikace s vystavovateli a návštěvníky veletrhu, s médii a všemi dalšími partnery a příznivci veletrhu.

Přípravy v plném proudu, registrace účasti naplno běží

S potěšením můžeme sdělit, že zájem vystavovatelů o účast na nadcházejícím ročníku veletrhu STŘECHY-SOLAR-ŘEMESLO, je obrovský. Určitě tedy neváhejte a rezervujte si výstavní plochu včas. Generálním partnerem veletrhu je Tondach ze skupiny Wienerberger.
Hlavní téma

Veletrh představí komplexní přehlídku nových produktů, materiálů, technologií a služeb z oblasti staveb a renovací střech. Hlavním tématem napříč obory veletrhu zůstávají úspory energií a pojetí střechy jako zdroje energie. Těšit se můžete na nejčerstvější informace z oblasti soukromé i firemní fotovoltaiky, nové legislativy a aktuální nabídky dotačních programů.

Součástí veletrhu bude opět rozsáhlý doprovodný program a též již 5. ročník Festivalu dřeva a nářadí.

www.strechy-praha.cz


 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2024, všechna práva vyhrazena.