logo TZB-info

Lindab je nejstabilnější firmou v ČR za posledních pět let!

Datum: 15.4.2019 4:30  |  Organizace: Lindab střešní krytiny  |  Firemní zpráva

Lindab se podle prestižní poradenské společnosti Bisnode stal nejstabilnější českou firmou v letech 2015 až 2019! Prestižní ocenění převzal jednatel Lindab s. r. o. Michal Klimovič.

Lindab střešní krytiny
Na Hůrce 1081/6
161 00 Praha 6 - Ruzyně

tel.:233 107 200
e-mail:
web:www.lindab.com

Lindab je nejstabilnější firmou v ČR za posledních pět let!

Jsme velmi hrdi na to, že se Lindab dostává v žebříčcích Czech Top 100 mezi ta nejzvučnější jména firem a projektů, jako jsou Škoda Auto, Kofola, ČEZ, Alza či Passerinvest, a také například projekt Českého rozhlasu Ježíškova vnoučata, do něhož jsme se vloni s entusiasmem rovněž zapojili. Ocenění je pro nás zároveň velmi zavazující: chceme udělat vše pro to, abychom si dobré jméno a postavení mezi tuzemskými lídry zachovali,“ řekl Michal Klimovič.

CZECH Stability Award je nejprestižnější firemní ocenění, které v České republice vydává Bisnode ve spolupráci se Sdružením CZECH TOP 100. Je určeno pro nejúspěšnější tuzemské společnosti a vypovídá o jejich stabilitě a pravděpodobnosti úpadku na následujících 12 měsíců. Cena Bisnode za dlouhodobou stabilitu je letos již popáté speciální kategorií žebříčku 100 obdivovaných firem České republiky.

Lindab v posledních pěti letech nepřetržitě dosahuje na nejvyšší možné hodnocení CZECH Stability Award se skóringovým stupněm AAA (excelentní). „Na nejvyšší hodnocení na stupni AAA (excelentní) v předchozích pěti letech v řadě za sebou dosáhlo 93 českých společností. Z nich analytický tým – s přihlédnutím k dalším kritériím, jako je například velikost firmy (obrat vyšší než 500 milionů korun, alespoň 250 zaměstnanců), politika otevřené komunikace nebo dobrá platební morálka – jako vítěze pro letošní rok určil společnost Lindab,“ uvedl obchodní ředitel ředitel Bisnode Zdeněk Honek.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Související z oboru

Využití vakuových izolací při sanacích problematických detailů stavebních konstrukcí

11.3.2019 | Ing. Vítězslav Novák, doc. Ing. Jiří Zach, Ph.D., Vysoké učení technické v Brně, Fakulta stavební, Ústav technologie stavebních hmot a dílců, Ing. Jan Plachý, Ph.D., Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích, Katedra stavebnictví
Při výstavbě i rekonstrukci se velmi často setkáváme z tepelnětechnického hlediska s problematickými detaily. Při řešení těchto detailů jsme velmi často limitováni maximální možnou tloušťkou tepelné izolace. V těchto detailech se nabízí využití tzv. superizolačních materiálů, tedy materiálů, které dosahují velmi nízkých hodnot součinitele tepelné vodivosti. Příspěvek je zaměřen na využití těchto superizolačních materiálů při sanaci tepelných mostů vznikajících v oblasti ostění výplní otvorů.

Bohumínský ROCKWOOL přispívá ke zlepšení kvality ovzduší v regionu

28.2.2019 | Ing. Halina Kučerová
Na podzim loňského roku spustil výrobce tepelných izolací zkušební provoz recyklační linky pro zpětné využití kamenné vlny. Díky tomu projede městem o 1 800 kamiónů méně. A hned v lednu letošního roku uzavřel ROCKWOOL s Moravskoslezským krajem dobrovolnou dohodu, která přispěje k dalšímu zlepšení kvality ovzduší v regionu.

Chytrá fasáda ze židlí

6.2.2019 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Proměna bývalého nezajímavého autosalonu v showroom kancelářského nábytku a sídlo společnosti, s osobitým a ojedinělým vzhledem, byla vytvořena z více než devíti set černých plastových sedáků. Fasáda působí jako abstraktní poutač a nápaditě evokuje náplň showroomu. Autoři po právu obdrželi dvě prestižní ocenění.

Vocelovka přivítá klempíře z Česka i Slovenska. Už po pětadvacáté

13.1.2019 | Mgr. Václav Kodým
Ve spolupráci s největším českým výrobcem titanzinkových krytin, společností Rheinzink, pořádá Vocelovka i letos v lednu dva turnusy týdenních klempířských seminářů.

Střešní světlíky – analýzy hydroizolačních poruch

27.12.2018 | Ing. Petr Kapička, A.W.A.L., expertní a projekční kancelář
Prosklené konstrukce ve střešních konstrukcích mají specifické nároky na provedení pro zajištění vodotěsné funkce střešního pláště, do kterého jsou vsazeny. Opomenutí či nedodržení těchto pravidel vede ke snížení až ztrátě vodotěsné funkce a zátokům do interiéru. Tento příspěvek se věnuje analýzám poruch střešních světlíků.
 
 ZOBRAZIT PLNOU VERZI
© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2019, všechna práva vyhrazena.