logo TZB-info

estav.tvnový videoportál

Reklama

Do 9. ročníku „Soutěže o nejlepší projekt“ se přihlásilo nejvíce studentů v historii

Celkem 167 studentů z 20 středních průmyslových škol stavebních z celé ČR hodnotily poroty ve školních kolech 9. ročníku „Soutěže o nejlepší projekt“, kterou pořádá společnost Wienerberger s.r.o.

„Soutěž o nejlepší projekt“ společnosti Wienerberger s.r.o.
„Soutěž o nejlepší projekt“ společnosti Wienerberger s.r.o.

V letošním ročníku „Soutěže o nejlepší projekt“ své soutěžní práce představilo celkem 127 studentů třetích ročníků v kategorii Projekt rodinného domu a 40 studentů čtvrtých ročníků v kategorii Projekt občanské stavby. I v tomto ročníků se studenti třetích ročníků mohli ucházet o speciální ocenění Nejlepší projekt rodinného domu s použitím produktů společnosti Tondach Česká republika s.r.o. a studenti čtvrtých ročníků o Nejlepší projekt občanské stavby s použitím produktů společnosti Tondach. Této možnosti využilo 58 studentů.

V prvním soutěžním školním kole vybrali techničtí poradci společností Wienerberger a Tondach spolu se zástupci vedení a odborných pedagogů jednotlivých škol tři nejlepší soutěžní práce v každé soutěžní kategorii a za každou přihlášenou školu. Zároveň byl v rámci speciálního ocenění vyhlášen jeden vítězný projekt s použitím střešní krytiny Tondach. Ocenění studenti se mohou těšit na finanční odměnu a čestná uznání. Studenti umístění v rámci své školy obdrží na 1. místě 1.500 Kč, na 2. místě 1.000 Kč a na 3. místě 500 Kč, a to v obou soutěžních kategoriích. Studenti vybraní v rámci speciálního ocenění společnosti Tondach získají 1.000 Kč v obou soutěžních kategoriích. Spolu s nimi získají peněžní odměnu také odborní pedagogové, kteří studenty vedli, a školy, jejichž studenti byli oceněni.

Všechny oceněné projekty postupují automaticky do druhého celostátního kola. V tomto druhém kole se hodnocením bude zabývat odborná porota složená z doc. Ing. Františka Kulhánka, CSc. z Katedry konstrukcí pozemních staveb ČVUT Praha, zástupců společností Wienerberger a Tondach a zástupců mediálních partnerů soutěže. Slavnostní vyhlášení výsledků celostátního kola soutěže proběhne v rámci veletrhu FOR ARCH 2018 v expozici společnosti Wienerberger.


Wienerberger s.r.o.
logo Wienerberger s.r.o.

Skupina Wienerberger AG představuje největšího světového výrobce cihel Porotherm a současně lídra v produkci pálené střešní krytiny Tondach v Evropě. V roce 2019 společnost Wienerberger oslavila 200 let výročí od svého založení. V ČR působí společnost ...

 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2022, všechna práva vyhrazena.