logo TZB-info

estav.tvnový videoportál

Reklama

Blíží se 13. ročník konference Dřevostavby v praxi

Společnost Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Rigips, Vás zve ve dnech 31. října až 1. listopadu 2019 do hotelu Skalský dvůr u Bystřice nad Perštejnem na blížící se 13. ročník konference Dřevostavby v praxi.

Akce je určena pro architekty, projektanty, montážníky, řemeslníky, technické pracovníky, ale i pro širokou odbornou veřejnost. Zkrátka pro všechny, které zajímá výstavba dřevostaveb. V hlavních přednáškových sálech i na komornějších workshopech vystoupí více než deset řečníků, kteří vám předají své vědomosti a praktické zkušenosti. Mimo jiné se můžete těšit na přední odborníky ze tří divizí společnosti Saint-Gobain – Rigipsu, Weberu a Isoveru.

Na konferenci Dřevostavby v praxi vystoupí


Ing. arch. Josef Hoffmann, manažer technické podpory – vegetační střechy, Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Isover.

Josef Hoffmann vystudoval ČVUT v Praze. Ve společnosti Isover působí od roku 2017, a to na pozici manažera technické podpory. Ve své profesi se zabývá především aplikací vegetačních střech, a to jak na ploché, tak i na šikmé střechy. Dále se zajímá o trvale udržitelný rozvoj a ekologické stránky výrobků.


Těšit se můžete na přednášku na téma Nadkrokevní izolace a vegetační střechy.


Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize Rigips
logo Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize Rigips

Značka Rigips úspěšně působí na českém stavebním trhu přes 30 let. Za tu dobu se Rigips stal synonymem kvality, pokroku a inovací v oblasti suché vnitřní výstavby. Nabízí nejen dlouholetou praxí prověřený stavební materiál, ale také dokonalý konstrukční ...

 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2022, všechna práva vyhrazena.