logo TZB-info

estav.tv nový videoportál

Vysoce odolné žlaby DM v obci Čachtické paní

Pro odvodnění místních komunikací byly použity vysoce odolné žlaby MEA DM 2000. Monolitický žlab DM má nátokové otvory integrovány do těla konstrukce a je bezroštový. Při pojezdu aut tedy nevytváří hluk, který by rušil obyvatele.

Obec Čachtice na pomezí Bílých a Malých Karpat je známá příběhem o „krvavé hraběnce“. V minulosti však zůstaly pouze příběhy, nikoliv život a modernizace obce. V říjnu roku 2021 proběhla rekonstrukce místních komunikací. V průběhu roku 2022 a 2023 proběhne výstavba a rekonstrukce základní technické infrastruktury, obnoví se silniční komunikace v části obce, dobudují se nové chodníky pro snažší dostupnost občanské vybavenosti v centru.
Polymerický beton je navíc velice odolný materiál, který nevyžaduje údržbu. Systém DM je navržen tak, že se žlaby snadno instalují. Podle normy ČSN EN 1433 je vhodný pro zátěžové třídy A15 – F900 kN.

Více zajímavých videí na estav.tvOn-line televize pro architekturu, stavbu a bydlení

MEA Water Management s.r.o.
logo MEA Water Management s.r.o.

Komplexní hospodaření s dešťovou vodou. Firma nabízí odvodňovací systémy pro venkovní plochy z polymerického betonu, nerezové systémy pro gastro provozy, nerezové koupelnové žlaby, podlahové a střešní vpustě, vsakovací systémy a nádrže na dešťovou vodu, ...

 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2023, všechna práva vyhrazena.