logo TZB-info

TZB studio
zobrazit program

Webináře Beton University 2021 na téma Konstrukce a betony pro jejich zhotovení

Dlouhodobý vzdělávací projekt Beton University, který organizuje skupina Českomoravský beton, je už v běhu! Rozhodli jsme se usnadnit vám možnost získat nové a praktické informace z oboru stavebnictví formou webinářů v on‑line prostředí.

Připravili jsme pro vás tři dvouhodinové webináře na téma Konstrukce a betony pro jejich zhotovení, které budou postupně probíhat v online prostředí formou live streamů.

27. května
Vodonepropustné konstrukce – BÍLÉ VANY

Webinář je zaměřen na vodonepropustné konstrukce a vhodné betony pro jejich zhotovení. Uvedeny budou také praktické informace související s navrhováním a prováděním staveb.

1. června
Konstrukce a ultra-vysokohodnotné betony

Webinář je zaměřen na ultra-vysokohodnotné betony pro zesilování konstrukcí. Představeny budou rovněž praktické informace související se specifikací betonu a příklady z praxe.

10. června
Konstrukce a betony pro zakládání staveb

Webinář je zaměřen na betonové konstrukce a vhodné betony pro speciální zakládání staveb. Budou také prezentovány praktické informace související s navrhováním a prováděním staveb včetně složení betonu v různých podmínkách.

Webináře přináší i rozšířené možnosti. Ve vypsaných termínech můžete sledovat „přímý přenos“ a zapojit se „na živo“ do diskuze s předními profesionály z oboru. V případě, že vám termín webináře nebude vyhovovat, bude možné si záznam pustit i zpětně, nebo si projít jednotlivé prezentace.

Zaregistrujte se! Od začátku dubna je možné se na webináře přihlásit prostřednictvím internetového portálu www.betonuniversity.cz, kde naleznete také veškeré další informace a kontakty.


Beton University
logo Beton University

Dlouhodobý vzdělávací projekt Beton University, který organizuje skupina Českomoravský beton spolu se svými dceřinými společnostmi, se letos uskuteční! Rozhodli jsme se usnadnit vám možnost získat nové a praktické informace z oboru stavebnictví formou ...

 
 

Reklama

ZOBRAZIT PLNOU VERZI
© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2021, všechna práva vyhrazena.