logo TZB-info

Aquatherm Praha 2018, úspěšná prezentace špiček v oboru je za námi

Datum: 9.3.2018  |  Organizace: MDL Expo, s.r.o.  |  Firemní článek

Ještě zbývá z návštěvníků vylosovat 100 výherců mobilních telefonů a začít s přípravou 23. ročníku, který se bude konat 3.- 6. března 2020. Na shledanou za 2 roky na výstavišti v Praze Letňanech a podívejte se spolu s námi na krátkou vzpomínku z ročníku právě skončeného.

MDL Expo, s.r.o.
Šmeralova 170/ 31
170 00 Praha 7

tel.: +420 602 299 614, +421 948 955 721
e-mail:
web:www.mdlexpo.cz

22. ročník mezinárodního veletrhu technického zařízení, techniky prostředí a technologií pro energeticky efektivní budovy Aquatherm v Praze otevřel své brány na čtyři mrazivé dny. Srdce odborníků však roztála ihned po příchodu na veletrh. Na výstavní ploše 15 500 m2 bylo seřazeno 212 vystavovatelů z deseti zemí dle nomenklatury do čtyř hal.

"K vidění toho bylo mnoho jak na expozicích vystavovatelů, tak i v průběhu doprovodného programu. Ten byl nabitý aktuálními a atraktivními tématy již od prvního dne a jeho tradiční hlavní dodavatel, internetový portál TZB-info, uspokojil i toho nejnáročnějšího posluchače," říká Mgr. Michal Drážďanský, jednatel MDL EXPO, pořadatele veletrhu Aquatherm Praha a Aquatherm Nitra.

Zbývá vylosovat 100 výherců mobilních telefonů

Pořadatelům veletrhu zbývá ještě vylosovat mezi návštěvníky sto výherců mobilních telefonů a vrhnout se na přípravu 23. ročníku, který se bude konat za dva roky v době od 3. do 6.března 2020.
Dnes se to zdá daleko, ale bohužel čas je neúprosný a pohlédneme-li pod pokličku plánů pro další ročník veletrhu, myslíme si, že odborná i laická veřejnost se má na co těšit.

Takže na shledanou za dva roky na výstavišti v Praze Letňanech a podívejte se spolu s námi na krátkou vzpomínku z ročníku právě skončeného.


Doplnění redakce:

Velkoobchod MARO s.r.o. na letošním veletrhu Aquatherm

Veletrh Aquatherm nabídl výrobky a řešení v širokém záběru oboru technických zařízení budov. Řada z výrobků vyžaduje odbornou montáž a k zákazníkovi se dostává prostřednictvím montážní firmy a potažmo velkoobchodu. Jedním z vystavovatelů byl i velkoobchod MARO, který se v posledních letech stává velice významným hráčem na poli velkoobchodů v tomto oboru.

Zeptali jsme se Ing. Martina Bittnera, nákupního a marketingového ředitele, co vedlo společnost k rozhodnutí zúčastnit se veletrhu Aquatherm Praha 2018:

"Na veletrhu Aquatherm vystavovala společnost MARO s.r.o., obchod a projekce, poprvé. Firma se dynamicky rozrůstá nejen jako samotný velkoobchod, ale snaží se stále zlepšovat veškerý servis svým zákazníkům, proto jsme se s nimi chtěli potkat i při této příležitosti. Důkazem růstu firmy jsou i tři nově vybudovaná koupelnová studia z minulého roku.
Letos oslaví již 26. výročí svého založení. Výstavy se zúčastnili na společném stánku s tradičním výrobcem deskových radiátorů firmou U. S. Steel Košice. Deskové radiátory byly také hlavním tématem jejich expozice, "
upozornil Ing. Bittner na novinku v širokém sortimentu MARO.


Denní články o dění na veletrhu:
 

Datum: 9.3.2018
Organizace: MDL Expo, s.r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


 
 ZOBRAZIT PLNOU VERZI
© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2018, všechna práva vyhrazena.