logo TZB-info

estav.tv nový videoportál

Díky zaoblenému rohu je systémová technika Taconova nezaměnitelná i opticky

Prémiová kvalita v novém designu

Bytové předávací stanice, stanice na ohřev pitné vody, akumulační i solární stanice dodávané společností Taconova jsou promyšlené systémy, které jsou ihned připravené k připojení, a které odpovídají nejnovějším trendům systémové techniky.

Zaručují spolehlivý provoz, potřebu údržby redukují na minimum a optimalizují náklady na energie. Inteligentní technika, která je šetrná ke zdrojům, maximální spolehlivost a kvalita, za které švýcarský výrobce ručí, se nyní výrazně odráží i v designu. Stanice na ohřev pitné vody TacoTherm Fresh Peta2 a čerpadlová skupina pro vytápění TacoHeat Mix jsou nyní vybaveny novou, stylovou skříní, která nastavuje nové optické a funkční standardy díky promyšleným detailům. Pokud například vyměňujete staré ohřívače pitné vody v technických místnostech, získáte nejen technicky, ale také vizuálně lepší řešení.

Zaoblený roh jako poznávací znak

Skříň předávacích stanic Taconova
Stylová a funkční skříň předávacích stanic Taconova nastavuje nové optické a praktické standardy díky promyšleným detailům.
(Foto: Taconova)

Prémiová kvalita všech dílů, téměř žádná údržba, flexibilita odpovídající potřebám trhu a maximální spolehlivost: Díky řadě detailů nově zkonstruovaných skříní jsou jejich klíčové vlastnosti viditelní i zvenčí. Společnost Taconova do moderní, elegantní černé čelní stěny skříně stanice integrovala takzvaný zaoblený roh. Ten tvoří dynamickou křivku, která svými proporcemi připomíná logo společnosti. Navíc logo samotné je u skříní s novým designem umístěno vždy vlevo dole na čelní stěně, takže je pevnou součástí krytu produktu.

Praktický úchyt s madlem

Nový design nabízí přidanou hodnotu i v oblasti funkčnosti. Decentní zapuštěné madlo s držadlem na straně skříně usnadňuje sejmutí krycího víka. Moderní design se zaobleným rohem a madlem už nyní zdobí skříň čerpadlové skupiny pro vytápění TacoHeat Mix a stanici na ohřev čerstvé vody TacoTherm Fresh Peta2, která se v rámci designové změny vyrábí nově z materiálu EPP, místo dosavadního kovového krytu. Výhodou je, že manipulace s kompletní stanicí na čerstvou vodu je pro řemeslníka snazší a jednodušší. Nový nezaměnitelný design Taconova se postupně bude používat pro všechny předávací stanice Taconova.


Taconova Group AG
logo Taconova Group AG

Dovozce techniky Taconova Group AG - hydraulické vyvažovaní, rozdělovače a termoregulace, směšování, separace plynů, měření průtoku, solární ohřev, zónové ventily, kulové servokohouty, předávací stanice na nabíjení zásobníků a přípravu teplé vody.

 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2024, všechna práva vyhrazena.