logo TZB-info

estav.tvnový videoportál

Reklama

EKOHEAT, to jsou kvlitní české výrobky za přijatelné ceny

České podlahové topení EKOHEAT pro české zákazníky. Víte, jak se vyrábí kvalita?

Řekli byste, že topné kabely a topné rohože pod značkou EKOHEAT jsou český výrobek? Ač to název nenaznačuje, je to tak. Název EKOHEAT byl odvozen od EKO (Ekologické, Ekonomické) a HEAT (topení). Značka byla určena i pro zahraniční trhy, kde je stejně jako v České republice již zavedena a oblíbena.

Mezi zahraniční trhy patří především Slovensko, Německo, Rakousko, Polsko, Francie, Norsko, Finsko ale třeba i Tasmánie nebo Mongolsko.

Proces výroby je náročný proces a je třeba důsledně dohlížet na kvalitu.

V každém procesu výroby dochází k pravidelným kontrolám kvality materiálů a následně i hotových výrobků. Než je výrobek hotov prochází množstvím zkoušek na mechanickou odolnost, ohmický odpor, elektrické krytí i vizuální kvalitu vzhledu a kvality obalu. Všechny materiály vstupující do procesu výroby musí být v souladu s předepsanými parametry.

Díky přísným podmínkám výroby se podařilo dosáhnout stavu, kdy záruka 10let a životnost stavby, není jen prázdný pojem ale skutečnost.

Přednosti topných kabelů a rohoží značky EKOHEAT:

  • Topné rohože a topné kabely jsou vyráběny v České republice.
  • Sklad a distribuce v České republice (Sklady Praha).
  • Kvalita rating 99,9%.
  • Záruka 10let.

Více informací


EKOTERM s.r.o.
logo EKOTERM s.r.o.

Komfortní a úsporné elektrické podlahové topení / vytápění, temperování studených podlah. Ochranné systémy pro venkovní plochy, střechy, okapy, žlaby a svody před ledem a sněhem, ohřev potrubí. Topné kabely, rohože, regulace. Výrobce EKOHEAT, zastoupení ...

 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2022, všechna práva vyhrazena.