logo TZB-info

TZB studio
zobrazit program

Ventilátor iCON - variabilita pomocí volitelných modulů

Ještě v nedávné době platilo, že chcete-li změnit funkce vašeho koupelnového ventilátoru, musíte stávající ventilátor vyhodit a zakoupit nový. Jenže tohle už díky designovým ventilátorům iCON neplatí.

Jestliže jste nároční a potrpíte si na kvalitu a komfort, pak bude ventilátor iCON nepochybně vaší volbou. Žádný jiný ventilátor vám totiž neumožní natolik variabilní volbu ovládání dle vašich požadavků.

Pokud nemáte v koupelně elektrické rozvody pro vypínač, snadno vyřešíte problém provázkovým PCM modulem. Chcete-li spínat ventilátor vlhkostním čidlem během sprchování, je tu pro vás vlhkostní HTM modul. Zapomínáte zapínat ventilátor při použití toalety? Nevadí, pohybový PRTM modul vše zařídí za vás.

Máte již ventilátor nainstalovaný? V případě iCONu je dodatečná montáž či změna způsobu ovládání samozřejmostí. Modulární řešení je inteligentní stavebnicí, která vás bude nejen bavit, ale jejíž praktičnost mnohokrát oceníte.

Více informací


AIRFLOW Lufttechnik GmbH, organizační složka Praha
logo AIRFLOW Lufttechnik GmbH, organizační složka Praha

Designové ventilátory ICON, radiální horkovzdušné ventilátory, přístroje pro VZT: anemometry, mikromanometry, Prandtlovy sondy, teploměry a čidla, vlhkoměry, zvukoměry, ProHood, měření CO₂, MaR: čidla, snímače, převodníky. Odborná školení VZT. Servis ...

 
 

Reklama

ZOBRAZIT PLNOU VERZI
© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2021, všechna práva vyhrazena.