logo TZB-info

estav.tvnový videoportál

Reklama

Kotle HAMONT zvládnou spalovat i brikety v automatickém režimu!

Topná sezóna skončila. Řada stolařských provozů lisuje z vlastního dřevěného odpadu briketky na zimní provoz. Jsou lépe skladovatelné, ale slouží hlavně k ručnímu přikládání do kamen nebo kotle. Je možné tyto brikety využít i pro automatické kotle na biomasu? ANO!

Firma CSTfire s.r.o. vám nabízí řešení v podobě realizace dodávek a zprovoznění univerzálních automatických teplovodních kotlů značky HAMONT ve výkonech 40 až 101 a 150 až 500 kW na dřevní odpad – štěpku, drcené dřevo, hobliny, měkké brikety do Ø 80 mm i drcenou dřevotřísku nebo dřevní peletu včetně vyřešení dopravy paliva od zásobníků ke kotli.
Kotle HAMONT splňují nejpřísnější požadavky na účinnost i emise – třídu kotle 5 dle ČSN EN 303-5:2013 i požadavky Nařízení Komise (EU) č. 2015/1189 o EKODESIGNU! Využijte naše mnohaleté zkušenosti ve svůj prospěch! S našimi kotli můžete jenom získat!

Pojďte s námi budovat kotelny 21. století!

Více informací


CSTfire s.r.o.
logo CSTfire s.r.o.

Výroba a prodej teplovodních automatických biomasových kotlů na štěpku, pelety, hobliny, měkké brikety, drcené dřevo zn. HAMONT 40 - 500 kW. Vysoká účinnost, GSM modul, dotykový displej, vzdálený přístup, ekonomika provozu.

 
 

Reklama


© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2022, všechna práva vyhrazena.