logo TZB-info

TZB studio
zobrazit program

--:--

Koupelny Praha a jejich vířivé bazény vhodné po celý rok

Novinka v nabídce vířivých bazénů.

Firma Koupelny Praha Dorint DG centrum nedávno začala nabízet novinku v oblasti vířivých bazénů, s novou technologií trysek Ghost. Tento systém je mezinárodně patentovaný a staví na chytrém designu doplněném nejmodernějším vybavením. Tato technologie skrývá všechny technické prvky, aby dala vyniknout příjemnému zážitku po vizuální i funkční stránce. Jediné, co zůstalo odhaleno, je potěšení z dokonalé relaxace. Technologie skrytých trysek Ghost může být ve vířivkách umístěna v několika úrovních, a to podél celého obvodu, s tím, že integrace trysek nemá vliv na jejich funkčnost a můžete si tak dopřát plnohodnotnou koupel. 
Pro výrazný hydromasážní efekt Treesse nabízí systém Ghost Plus, který využívá ještě výkonnějších trysek.

Využití těchto vířivých bazénů se hodí jak do vnějších komerčních i obytných prostorů, tak i do interiérů a mohou být zabudované i volně stojící pro 3 až 6 osob.

Vířivé bazény Treesse


Luxusní koupelny Praha
logo Luxusní koupelny Praha

Koupelny Praha - luxusní koupelny pro ty, kteří znají svou cenu. Vzorková prodejna na Praze 3 s nabídkou kvalitního a značkového vybavení: koupelnové vany, sprchové kouty, vodovodní baterie, obklady nejen do koupelen, koupelnové radiátory, umyvadla.

 
 

Reklama

ZOBRAZIT PLNOU VERZI
© Copyright Topinfo s.r.o. 2001-2022, všechna práva vyhrazena.